Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egyik ismerosomrol kiderult,...

Egyik ismerosomrol kiderult, hogy bemerte a telefonomat ,hogy hol voltam . Nem a pasim, nem is az exem. Elegge ijesztonek tartom ezt mikor rakerdeztem,azt mondta whatsappon keresztul.Szerintem hazudik. Tudjatok, hogy lehet ez? Angliaban elunk

Figyelt kérdés

2023. márc. 14. 21:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez gáz! Mondd meg neki, hogy súlyos személyiségi jogi sértés, bűncselekmény. Hogy merte?
2023. márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hat ez az? Nem ertem ,de nagyon aggaszt. Ki szeretnem deriteni, hogyan lehetseges ez. Megneztem a neten, hogy van fizetos ilyen applikacio. Havidija van , beirod az illeto szamat es kiadja hol tartozkodik. Ha szamot valtoztatnek nem tudna nezni vagy a telefont meri be ? Vkinek volt ezzel tapasztalata ?
2023. márc. 14. 21:11
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak át akar verni, annyira nem egyszerü bárkit is bemérni!
2023. márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Sajnos tenyleg bemert , megmondta konkretan hogy hol vagyok. O a lakotarsam. Par hettel ezelott egy etteremben voltam a barataimmal. Mondtak hogy mutassam Mar meg a lakotarsam facebookon. Erre 5 perc mulva irt uzenetet , hogy latom nezed a kepeim biztos nagyon hianyzom...
2023. márc. 14. 21:16
 5/27 anonim ***** válasza:
Snapchaten lehet ilyet ha be van kapcsolva a helymeghatározás, whatsappon nem lehet.
2023. márc. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nekem nincs snapchatem
2023. márc. 14. 21:19
 7/27 anonim ***** válasza:
Ja, akkor passz, de beteg az tuti.
2023. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Az okostelókban van GPS, ahhoz pedig bármelyik szoftver hozzáférhet. De biztos van olyan opció az appban, amin keresztül rádkeresett, hogy ezt tiltani lehessen.
2023. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Kapcsod ki a GPS-t a saját telefonodon, illetve ne engedd meg, hoyg a helyzetedet bemérje.
2023. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Kikapcsoltam a telefonomon azt az opciot, de fogalmam sincs ennek ellenere tud e nezni vagy sem. Rejtely szamomra.
2023. márc. 14. 21:28
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!