Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone másnak is nagyon...

Az iPhone másnak is nagyon nehezen fogja be a wifit?

Figyelt kérdés
Nehezen csatlakozik. Sok hálózatot nem is lát, amit az and androidosok igen. És ha nem kapcsolom ki külön a mobilnetet, akkor hajlamos átváltani arra.

2023. márc. 14. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez a mostani az 5. iphone-m, eddig semmi ilyen problemam nem volt vele.
2023. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt 5, 5S, 6, 6S, XR, 13 és soha nem volt hasonló problémám. Bár az is igaz, hogy évek óta korlátlan netem van így nem is próbálok gyakran semmilyen hálózatra rácsatlakozni.
2023. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
63%

A családban lévő összes iphonera jellemző ez.

Más eszközzel (akár laptop akár másik telefon ami nem iphone) nem túl nagy térerővel de akadálytalan a kapcsolat akár az udvaron a melléképületen belül is.

Ezzel szemben az iphone-ok a házon kívül már nem is látják az SSID-t, a házon belül működnek úgy ahogy.

2023. márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Beállítások -› Mobilhálózat -› WiFi asszisztens

Ezt kapcsold ki. Ez arra való hogy ha vacak a wifi akkot használja a mobilnetet. Ha kikapcsolod, akkor a vacak wifin fog maradni.


Egyébként nekem sosem volt wifi csatlakozással problémám iPhoneonon. Persze a gyenge wifikhez nehezen, vagy nem csatlakozik, de ezzel nem értem mi a baj? Menj közelebb vagy keress másik wifit. 🤷‍♂️

Ha a közeli, erős wifikre is nehezen csatlakozik, akkor érdemes kényszerített újraindítást, hálóuati beállítások visszaállítását, az iPhone visszaállítását elvégezni. Ha ezek sem segítenek, akkor szervizbe kell vinni, mert valami hardveres probléma van vele.

2023. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!