Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone felhasználók, mennyire...

Iphone felhasználók, mennyire vagytok megelégedve a telefonotokkal? L

Figyelt kérdés
Mennyivel jobb, mint egy androidos? Vagy mitől rosszabb?

2023. márc. 15. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Számomra kevésbé hamar megy tönkre, vagyis lassul be.

Nyilván leleszek pontozva az egyéni tapasztalataim miatt, de akármilyen legújabb Samsungom is volt, a több éves iPhoneomat mind előtt választanám.

2023. márc. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Hát…iPhone XR-em volt, most váltottam le pár napja. Rossznak egyáltalán nem mondanám, de túlzottan jónak sem. Szerethető telefon, de vannak vele olyan problémák, amik nagyon idegesítőek tudnak lenni. Ilyen például az akkumulátor, nekem 91%-os a kapacitása, mégis naponta 2x kell töltenem, mert a mobilnet nagyon meríti. Illetve a másik, ami nagyon zavaró, hogy a hideget egyáltalán nem bírja, elkezd extrém módon merülni, a kijelző nagyon nehezen akar érzékelni.


Véleményem szerint, ha teheted, inkább Samsungot válassz. A családban lévő 2 éves S10 még mindig jobban bírja, mint ahogy az én 1 éves XR-em. Illetve a Samsungokkal nem szokott gond lenni hidegben sem.

2023. márc. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

Azt elfelejtettem írni, hogy S20 Ultrára váltottam, igaz hogy ez picit régebbi típus, de mégis ég és föld a különbség, pedig használtan közel (10-20 ezer Ft-os eltérés) azonos áron van az XR-rel.


Száz szónak is egy a vége, nem rossz telefon az iPhone sem, sőt szerethető, de vannak olyan dolgok vele, amikkel együtt kell tudni élni.

2023. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Az iPhone mindenben jó. A csúcs Androidos telefonoknak is jó a hardvere, de a szoftverük túlbonyolított, kusza, minden csak nem letisztúlt.
2023. márc. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
iPhone 6-om van, és gyors. A kamerája nagyon jó képeket és videókat csinál, és tényleg nem lassú. A másik iPhone-om egy 4s. Ezt telefonálásra használom, az internet is bejön rajta, nem úgy, mint a vele egykorú Samsung Galaxy Minimen. Gyakori kérdéseket tudok nézni rajta, Jófogást vagy YouTubeot viszont nem.
2023. márc. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A 11-est néztem ki magamnak :)
2023. márc. 15. 20:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Én elégedett vagyok azzal, ami most van.


Objektíven azt nem lehet megmondani, hogy miben jobb, vagy rosszabb, mint egy Android telefon, amire én használom arra mindkettő alkalmas és biztosan találnék megfelelő alternatívát, ha éppen el akarnám hagyni az Apple platformot (semmi okom nincs rá), kivéve persze a nagyon Apple specifikus dolgokat.


Nekem azért kényelmesebb, mert elsődleges számítógépként Mac-et használok, van iPad-em is, miért bonyolítanám az életemet egy olyan eszközzel, ami ezekkel nem úgy működik együtt, ahogy egyébként lehetséges? Ráadásul meg is untam, hogy mindent az utolsó pixelig állítgathatok (mert nyilván állítgattam Androidon és Linuxon is), nincs erre időm, és amit az iOS ad "as is", az nekem megfelel.

2023. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 eve hasznalok iPhone-t nincs vele semmi problemam az elozo telefonom Androidos volt, kevesebb mint 1 evig birta.
2023. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!