Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek Huawei...

Milyen telefont vegyek Huawei P30 után?

Figyelt kérdés

4 éve van nálam a P30, tökéletesen megvoltam vele elégedve, sose volt vele gondom. Viszont úgy érzem ideje újítani, illetve eladnám, amíg nem kezd el gyengülni az akksija vagy más probléma lenne vele. De tanácstalan vagyok milyen legyen a következő telefonom. Fő szempont nálam a fotózás, tehát a kamerája legyen az erőssége. Illetve még férjen el az ember zsebében, ne legyen sokkal nagyobb :D

Korábban egy Huawei P10-em volt. Maradnék a Huawei vonalon de a Google Play hiánya erősen eltántorított tőlük. iPhone nem vonz, mindenképp Androidos telefont szeretnék.



2023. márc. 16. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Én samsung galaxy a52s-t vettem nemrég. (Az a53 kb. Ugyan az, de azon már nincs 3,5 jack) Elégedett vagyok vele, mondjuk nem jobb nagyságrendekkel, mint a p30.
2023. márc. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy csak ne hüvelyt
2023. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni hogy maximum mennyit költenél rá.

"iPhone nem vonz, mindenképp Androidos telefont szeretnék"

Nem tudom meddig lesz még a Huaweien Android (EMUI). A gyártó már a Harmony OS operációs rendszert használja Kínában és a globális bevezetés is terítéken van. A Mate 50 PRO is HMOS-el jött volna eredetileg Magyarországra, de végül maradt az Android (EMUI). Gondolom még csiszolnak rajta egy keveset. Egyébként bármikor bevezethetik a HMOS-t Európában is. Szóval ha mindenképp Androidos telefont szeletnél, akkor a Huaweit nem ajánlom. Az meg a másik hogy nincs rajta google szolgáltatás. Persze el lehet lenni nélküle, a legtöbb dolog megoldható, de ennyi pénzért fájó a hiánya. Egyébként a Mate 50 Pro egy nagyon jó telefon minden téren. Főleg a változtatható rekeszértékű kamera miatt mondom. De így google nélkül... Nem is tudom. Bármennyire is szeretem a Huaweit, ennyi pénzért inkább veszek Samsungot vagy Applet.

2023. márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3, nem tudom, miért írtál Huawei elleni érveket, mikor a kérdezőt is már eleve eltántorította a támogatás hiánya, szóval nem kell ellene győzködni! :D


Kérdező, igen, szerintem is Samsung Galaxy A52s még mindig az egyik legjobb telefon a középkategóriában, és ahogy a Huaweikre, úgy a Samsungokra is általánosságban jellemző a jó kamera! Az A52s és az A53 szinte majdnem mindenben ugyanaz, és bár az A52s régebbi, de az A53-nak gyengébb a processzora, nincs rajta Jack-csatlakozó, a széles látószögű kamerájának “optikai befogása” pedig kétséges!

Szóval Galaxy A52s, viszont konkrétabb ajánlásért tényleg jó lenne tudni, mennyi rá a kereted.

2023. márc. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, a Google hiánya az ami miatt hátat fordítanék egy újabb Huawei-nek, ha meg végül az Android rendszert is leváltják, pláne.

Anyagiak tekintetében viszonylag szabadabb mozgásterem van, mert előfizetéssel hoznám ki, de ilyen 350-400 ezer forint érték környékén gondolkodok. A törlesztőrészlet még ebben az árkategóriában vállalható.

2023. márc. 17. 06:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Xiaomi 12 és 12T széria, vagy még inkább a nemrég megjelent Xiaomi 13. 13 Pro már nem fér bele a keretedbe jelenleg, ezért azt nem írom. Nézz róluk bemutató videókat, ha érdekel.
2023. márc. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A xiaomival nekem elég sok negatí elményem van , én személyszerint inkább ajánlanék egy Samsung Galaxay s22 ultra készüléket, melyet már volt szerencsém kipróbáni, nagyon szuper kamerája van. Énis csúcskategóriás telefont használok , csak én a IOS-t erősítem , de androidos részen mindenféleképpen azt ajánlanám.

Nagyon sok jó dolog van benne, lehet hártány hogy kicsit nagy telefon, de van S pen 100x zoom, megbízható rendszer.

2023. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért akkor szerintem az 512 gigás Samsung Galaxy S23+ a legjobb!
2023. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%
5. Én az S22 Ultrát javaslom, ha megkapod ennyiért. Szerintem az S23 Ultra és az Iphone 14 Pro után ez a legjobb telefon a piacon. Szó szerint minden igényt kielégít. Főleg az S-pen és a 10-szeres periszkópikus Zoomkamera miatt. A Samsung féle One UI rendszer is kiváló, nagyon sok lehetőséget nyújt és Android alapú. Igaz, szinte mindenben eltér mint a sima Android, de szerintem ez nem baj, sőt! Talán annyi negatívumot tudnék mondani hogy tepsi méretű. Másik opciónak az S23-at vagy S23+-t tudom ajánlani. Az S23 egy kompakt méretű telefon. A plus modell sem annyira hatalmas. Mellettük szól hogy a jelenleg létező legerősebb mobilprocesszort, a Snapdragon 8 gen 2 for Galaxy-t rakták bele, szóval évekig nem lesz gond a teljesítménnyel.
2023. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!