Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valamilyen problémám...

Lehet valamilyen problémám abból ha én beregisztrálok 4 db Domino sim kártyát ( nem egyszerre ( és regisztráció utàn elhordozom rögtön a számot?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a szolgáltató megkereshet azzal hogy mire fel ez a gyors szám elhordozás vagy tehetnek ellenem feljelentést?

Részemről annyiról van szó, hogy másik szolgáltatóhoz viszem és azt szeretném ha 30-as előhívó számom lenne.

Köszönöm a segitséget.


2023. márc. 18. 21:33
 1/9 anonim válasza:
30%
1 év után hordozhatod el a számot.
2023. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 év után csak? Ezt hol találtad leírva, én erre még nem akadtam rá.
2023. márc. 18. 21:45
 3/9 anonim válasza:
0%
Nézz utánna,eddig igy volt.Szerintem ez most sem változott.Kártyás előfizetés aktiválás után,1 évig él a szerződés,feltöltés nélkül.
2023. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 puritan ***** válasza:

Lusta vagyok utánnanézni, de ilyen szabály szerintem sose volt.


Telefonflottás topikokban kifejezetten azt ajánlják, hogy vegyél egy ezresért egy 30-as kártyát, aztán egy hét mulva hordozd át a 20-as flottába, és megkapod rá a kedvezményt, mert másik szolgáltatótól jöttél.

2023. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt soha, kamu az 1 év.
2023. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#1-3 baromság, soha nem volt ilyen kikötés


Csak az adatoknak kell egyeznie és 30 napot meghaladó számlatartozás nem lehet.


Kérdező, semmi gondod nem lesz belőle, rengetegszer csináltam ilyet hogy tudjak élni az új előfizetőknek/számhordozóknak járó promóknak.

2023. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os mennyi idő utàn vitted át a számot?
2023. márc. 18. 22:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt olyan hogy 15 perc után.
2023. márc. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Másnap hordoztam a számot.
2023. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!