Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet instagram fiókot...

Hogyan lehet instagram fiókot törölni?

Figyelt kérdés

Még régebben megpróbáltam törölni, és akkor azt írta ki hogyha 30 napig nem jelentkezek vissza törlik. Nem jelentkeztem vissza és még mindig látható instagram fiók.

Mostanában megint megpróbáltam hátha sikerül törölni viszont egy olyan akadályba ütköztem hogy elfelejtettem a jelszót, tehát bejelentkezni se tudok. Mivel ha a "Nem sikerül bejelentkezned?"-re kattintok akkor beírom a felhasználónevem majd a "Bejelentkezési hivatkozás küldése"-re kattintok akkor kiírja hogy változtassam meg a jelszót, és kezdődik újra az ördögi kör.


Valaki ütközött az én problémámhoz hasonlóba, ha igen hogy törölted/"nyerted vissza" a fiókod?

Az instagram-nak lehet valahogy küldeni valamit hogy törölje a fiókot?


A válaszokat és a segítséget előre is köszönöm!



2023. márc. 19. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Hozzáférés nélkül sehogy. Így jártál.
2023. márc. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Balázs Boldi ***** válasza:
Üdv! Az Instagram fiók törlése akkor lehetséges, ha be tudsz jelentkezni az fiókodba. Ha elfelejtetted a jelszavadat, akkor először azt kell visszaállítanod, majd bejelentkezned, és utána törölni a fiókodat. Ha a "Nem sikerül bejelentkezned?" lehetőséggel sem tudsz bejelentkezni, akkor próbáld meg az Instagram ügyfélszolgálatával felvenni a kapcsolatot, hogy segítsenek visszaállítani a fiókodat vagy törölni azt.
2023. márc. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2023. márc. 21. 19:15
 4/4 A kérdező kommentje:

Az instagram ügyfélszolgálatát hogy tudom elérni?

Igaz van ott egy űrlap, de nem engedi beküldeni sem.

2023. jún. 9. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!