Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Közösségi oldalak? lent.

Közösségi oldalak? lent.

Figyelt kérdés

A legtöbb ember miért vesz drága telefont, gondolok itt a 20 alatti korosztályra, ha nem használják ki a telefon tudását?

Facebook, és instangram-ra, minek nekik iphone, vagy egy méregdrága samsung, ha egy alap teló is jó ezekre?

ennyire nem tudják mire való, egy okos teló?



#Fiatalok, telefon használata.
2023. márc. 19. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Presztízsből: megveheti mert megteheti, és ettől lesz különb azoktól akik nem.
2023. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert Lázár János megmondta: "Mindenki annyit ér, amennyije van"
2023. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszi hogy aggódsz miattam, de miből gondolod hogy nekem jobb lenne egy belépő szintű készülék a mostani középkategóriás helyett?

Ja, mellesleg social networking nélkül, nem használok ilyesmit, játékokat sem.

2023. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kérdést már egyszer feltetted.
2023. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A proliknak a telefon a státusszimbólum.
2023. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges kérdés, ezerszer felmerült téma. Nekem sem tetszik a tendencia, de legalább nem olyan káros, mint a rengeteg SUV, ami többnyire szintén nem szükséges.
2023. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 NTBS ***** válasza:
0%
Felvágásból, illetve, mert nem ő dolgozik meg érte.
2023. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Gyerekek, fogjuk már fel, hogy egy drága telefon nem azért drága, mert jól futnak rajta a játékok és akkor semmi más sem "használja ki".


Most általánosságban említek pár dolgot, hogy miben nyújt többet egy drágább telefon:

- Szebb a kijelzője.

- Kategóriákkal jobb a hangszórója.

- Gyorsabban nyitja meg az appokat, az appok használata közbeni töltési idők is jelentősen redukálódnak.

- Tovább kap szoftveres támogatást.

- Jobb fényképeket készít.

- Jobb videókat készít. (Ehhez és a fényképhez is bizony erős hardver kell.)

- Jobb mikrofonja van, szebben rögzíti a hangot.

- Jobb ütés-, víz- és porállósággal rendelkezik, a kijelzője nehezebben karcolódik.

- Modernebb kommunikációs szabványokat támogat, ezeknek minden előnyével.


Összességében egy képzeletbeli, átlagos drága telefon ezekben nyújt többet, mint egy képzeletbeli, középkategóriás telefon. Mindenben jobb egy kicsit.

Ugyanezt megkérdezhetnéd autókkal, cipőkkel vagy kanalakkal kapcsolatban is.

2023. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
#8 Bár ezek közül néhány szerintem egyes középkategóriás telefonban is megvan, a felsőkategóriások tulajdonosainak nagy része ezekkel nem foglalkozik, nem ismeri, nem érdekli, vagy nem ért hozzá. Ráadásul a kérdéses korosztály valószínűleg nem a nyári munkával kereste meg az árát, inkább apu/anyu megvette nekik.
2023. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"#8 Bár ezek közül néhány szerintem egyes középkategóriás telefonban is megvan, a felsőkategóriások tulajdonosainak nagy része ezekkel nem foglalkozik, nem ismeri, nem érdekli, vagy nem ért hozzá."


Majdnem mindegyik funkció megvan mindegyik telefonban, de azt ne próbáljuk előadni, hogy az Xy márka 150 ezres telefonja ugyanazt tudja, mint a 400 ezres, mert ez nem igaz.


"Ráadásul a kérdéses korosztály valószínűleg nem a nyári munkával kereste meg az árát, inkább apu/anyu megvette nekik."


Akkor meg mi van? Ha telik apukának-anyukának rá, akkor hajrá. De őszintén a legtöbb prémium telefon, ha máshogy nem, akkor 1-2 évesen használtan, bőven összehozható egy végigdolgozott nyárból. Ha mégsem, akkor maximum a szülők kipótolják. Az mondjuk más kérdés, hogy én személy szerint nem dolgoznék 2-3 hónapig csak egy telefonért, de ez az ő döntésük.

Érdekes, hogy egy nyamvadt pár százezres telefonon mennyire ki tudnak akadni egyesek, csak azért mert a szülőtől kapta az illető és nem dolgozott meg érte. Azon miért nem akadunk ki, amikor valaki 18 évesen kap mondjuk egy budapesti 60-70 milliót érő lakást, amiért más meg szó szerint végigdolgozza az életét? :D

2023. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!