Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Realme szoftverfrissítés...

Realme szoftverfrissítés mivel jár?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy Realme telefont, és már kétszer kaptam értesítést arról, hogy elérhető egy új verziója az operációs rendszerének (nem az androidnak, hanem a Realme-snek), de mivel nem nagyon értek hozzá, illetve még szokom a jelenlegi formátumot is, így nem kezdtem bele.

Szeretném megkérdezni, hogy mivel jár a frissítés? Megmaradnak-e az applikációim, bejelentkezve maradok-e a Google fiókomban, stb.?

Illetve ha nem akarom az új verziót telepíteni, akkor hogyan tudom végleg elutasítani az értesítést? (Hogy ne jöjjön elő minden nap)



2023. márc. 21. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak egy sima frissítés, nem veszítesz vele semmit.
2023. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetesen nem vesznek el az appjaid, meg semmi más sem. Érdemes telepíteni a frissítéseket, mert hibajavításokat, biztonsági javításokat vagy akár új funkciókat is tartalmazhatnak.
2023. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!