Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung A13 telefonom nem...

Samsung A13 telefonom nem csöng ki, ha hívnak.A hívónak hangposta jelentkezik be. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tegnap este sem tudott már hívni a párom. Ma megint nem. Aztán eljött, mondta, hogy nem tudott hívni.Kipróbáltuk, itt állt mellettem, hívott, az én telóm nem csörgött.Állati mérges vagyok, mert ez a legfontosabb funkció számomra, hogy elérhető legyek. Tudtommal nem állítottam el semmit. Mi lehet a baj? Hol és minek nézzek utána? Hol kérjek segítséget? Ez így nem maradhat! A szolgáltatónál lehet a hiba? (Yettel)

2023. márc. 22. 12:36
 1/8 A kérdező kommentje:

Térerő van, egy nagyobb város központjában lakom.

Hangerő felvéve.

Semmit nem jelez a telefonom, ha hívnak, elmulasztott hívást sem.

2023. márc. 22. 12:40
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, a készülék a hibás.

Feleségem céges telefonja T hálózaton ugyanezt csinálja

Minden este ki kell kapcsolni, reggel be, akkor napközben több-kevésbé normálisan működik.

Samsung...

2023. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tiltsd le a hangpostát, nem sokan használják
2023. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindkét választ!!
2023. márc. 22. 14:35
 5/8 A kérdező kommentje:

Kikapcsoltam, újraindítottam, működik!!

Nagyon köszönöm!

Egyszer volt olyan gond is, hogy nem jött meg az SMS a banktól.Pedig elküldték.

Akkor is ez lett a megoldás: kikapcsolás, újraindítás. Most már eszembe fog jutni.

Éjjelre nem tudom teljesen kikapcsolni, mert a telefon az ébresztőórám is.Vagy úgy is ébreszt?

2023. márc. 22. 14:55
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Másik telefonban kipróbáltad a kártyát?
2023. márc. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
éjszakára repülőmódba tedd
2023. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Másik telefonban nem próbáltam a kártyát, mert a régi tönkrement. Ezt vettem helyette, nincs másik.
2023. márc. 22. 23:20

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!