Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S22, a rendszer...

Samsung Galaxy S22, a rendszer memória 78GB az alaptárhely meg 128GB, miért foglal ilyen sokat a rendszer?!

Figyelt kérdés
Alap képeim,videóim vannak 10GB + pár játék meg ilyesmi és mindjárt fullon is van a telefon már 105GB helyet használ és érezhetően lassú. Zabálja a ramot saját maga pl átlépnék snapchertől tiktokra és befagy a telefon, gondolkozik vagy 20mp-t meg ilyenek. Az akkumlátorja is brutálisan merül az előzőhöz képest (A53) pedig semmivel nem csinálok többet rajta sőt még kevesebbet is mert új munkahelyemen nem tudom használni. Egy egy nagy rakat ... a telefon, mindenki másnak is ilyen az s22?

2023. márc. 25. 09:17
 1/6 Ho11mann ***** válasza:
Jó kérdés. Lehet hogy egy bug az operációs rendszerben,( ha még nem frissítetted, akkor érdemes megpróbálni ) egyébként annak idején az iOS 14-gyel is voltak ilyen jellegű problémák… Egyébként lehet hogy ez hülyeségnek hangzik( és ezért jó páran lepontoznak) de lehet hogy vettél egy hamisítványt. Küldd vissza a cégnek, ahonnan rendelted, ha van rá garancia
2023. márc. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a hamisítvány miatt valóban jó lenne látni egy képet a telefonról

ha nem az, akkor csak lehet, hogy "megbolondult" - mentsd le az adataid és csinálj egy gyári visszaállítást.

2023. márc. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Yetteltől vettem. Nemtudom lefényképezni nincs másik telefonom 😂 mellesleg a legújabb operációs rendszer van rajta. Pont arra gyanakszok hogy az miatt ilyen a telefon.
2023. márc. 25. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor nem hamisítvány...a legújabb rendszernek valószínűleg ehhez semmi köze
2023. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nagy csalódás az fix. Öcsémnem Iphone 13-at vettem ezerszer jobb mint ez minden téren. Én is eladom ezt inkább és veszek iphonet
2023. márc. 25. 12:51
 6/6 Ho11mann ***** válasza:
Jó döntés!
2023. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!