Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami aki jartas a temaban,...

Valami aki jartas a temaban, tudna segiteni?

Figyelt kérdés

Udv guys! Lenne egy olyan kerdesem, hogy T-mobile-tol torlesztesre kihozott PS5-ot el lehet-e adni?Igazabol a telom elofizetese melle evente kilehet hozni egy eszkozt, es en kihoztam egy PS5-ot 20 honapos torlesztesre.Viszont a retek megeszi a kontrollerrel valo jatszast, inkabb terek vissza pc-re, es most lenne egy hasznalt komolyabb PC is rafizetessel, ami melle beszamolna a srac a PS5-omet. Kerdesem nyilvan az, hogy mivel ez nem egy telefon, vagy elofizeteses karytas cucc, be tudom vele szamoltattni?


Elore is koszi a segitseget!



2023. márc. 25. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Be tudod, csak amíg nincs kifizetve általad, addig nem a te tulajdonod. Valójában akármit eladhatsz, csak akkor van gubanc, ha nem fizeted a törlesztőt havonta. Ergo most akkor az lenne, hogy kapsz egy PC-t ami drágább, mint a PS5 és utána még a PS5 részleteit is kell fizetni ugyanúgy.
2023. márc. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazabol most arrol van szo, hogy van egy maganszemely srac aki arul egy gepet es beszamol egy ps5-ot mert arra akar valtani. Csak most azert nem ertem, mert ha en most kifizetem a ps5-ot, (elotorlesztem az egeszet) en arrol nem fogok semmi igazolast kapni, hogy nekem azt mar nem kell fizetnem. Szimplan nem fognak kuldeni szamlat.
2023. márc. 25. 12:06
 3/4 anonim ***** válasza:
És? Nem értem most akkor mi a gond. Kifizeted akkor egybe és kész. Írtok egy adásvételit és ennyi. Nem kapsz arról semmit, hogy ki van fizetve, egyszerűen csak a rendszerben ez rögzítve van, nem kapsz több számlát erről, ott látszik, hogy az összes törlesztő ki van fizetve.
2023. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Valami aki jartas a temaban, tudna segiteni?"


Valaki aki jártas a témában, tudna segiteni?

2023. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!