Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A54 megéri az...

Samsung Galaxy A54 megéri az árát?

Figyelt kérdés
2023. márc. 28. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Ma vettem. Huawei mate 20 pro-t cseréltem le lassan 4 év után. Még barátkozunk. Egyébként kb tudja azt, amit az S22, ebben a tekintetben nem rossz.
2023. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Komolyan S22 szinten van majdnem? Akkor van olyan jó vétel mint régen az A52 modellek?!
2023. márc. 28. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Nagyon más a 2 telefon xd
2023. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

"Komolyan S22 szinten van majdnem? "


Nem, a közelében sincs.


És a kérdésre a válasz: még rohadtul magas a hivatalos ára, de a legolcsóbb árukeresős ár is 170 fölött van.

Ha a Samsung vonalon maradunk, akkor ennél lényegesen olcsóbban beszerezhető az A52s és az A53 is és ezek kb. ugyanazt tudják, mint az A54 (nyilván picit gyengébbek). Továbbá kb. vele megegyező árban itt van az S21 FE is, ami egy minden téren jobb telefon az A54-nél.


A kismillió kínai konkurenciát már nem is említem. De ennyiért már iPhone SE 2022 is van, vagy akár nem túl nagy ráfizetéssel 12-es is.

2023. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nagy reményeket fűztem hozzá, de amikor megláttam az árát és a paramétereit, gyorsan elengedtem. Nem éri meg. Az A52s mellett döntöttem, és a véletlen szerencse úgy hozta, hogy tegnap megláttam egy patika állapotú, alig használt darabot mindössze 65 000 Ft-ért. Használt telefonok között is érdemes szétnézni, mert kincsekre lehet bukkanni.
2023. márc. 29. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Szóval... volt is valakinek rajtam kívül, és úgy mond véleményt?

Mert most lehet itt olcsójánoskodni, hogy meg se vennéd. De volt már a kezedben? Nem védem, mert nekem speciel nem tetszik. De nem azért, mert szar, hanem mert nem olyan, mint a régi volt.

2023. márc. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 NTBS ***** válasza:
79%
A Samsung egy jó márka.
2023. márc. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

"Szóval... volt is valakinek rajtam kívül, és úgy mond véleményt?"


Nem, mert a valamennyire hozzáértők a paraméterei láttán nehezen tartják indokolhatónak az árát és nem is veszik meg.

Magával a telefonnal semmi baj sem lenne, csak arany árban van. Vélhetően pár hónap vagy egy év múlva már sokkal jobb ár/érték arányú lesz, de a nyitóára kb. vicc kategória.

2023. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Lehet kinevettek, de én minden kinézett telefonról itt kérek véleményt.:) Magamnak, családtagoknak szánt telefonokról, és még soha nem csalódtam amiket itt írtak, ajánlottak, nem ajánlottak. Nagyon vártam az A54-t, de többen nem ajánlották, azt is leírták miért. Így lemondtam róla, de nem fájó szívvel.
2023. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
5.Nagyon jól kifogtad szerencséd volt! Meg is vetted?
2023. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!