Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné költeni még ennyit...

Megérné költeni még ennyit egy ilyen telefonra?

Figyelt kérdés

2017-ben piacra dobott modell, én 2018-ban vettem.

Szeretem, minden alkalmazást amit használok gördülékenyen futtat. Ha nincs agyon nyomkodva két napot kibír az akksi. Csak sajnos már a töltő csatlakozása szétberhelődött, és nagyon igazgatni kell hogy vegye a töltést. 9000Ft lenne a töltőcsatlakozó csere.


Nyilván gazdaságosabb lenne, mint egy új telefont venni, és sajnálnám is félre dobni, csak mert ennyi a baja.


Viszont tartok tőle, hogy előbb utóbb az aksija is elkezd majd nagyon megfáradni, vagy megszüntetik a támogatást (Android 7.0 (Nougat), upgradable to Android 8.0 (Oreo), EMUI 5.1).


Vagy rá merjem szánni ezt a "kis" összeget, és még egy ideig lesz egy használható telefonom?


2023. márc. 28. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az oreo már nem is kap biztonsági frissítéseket sem. Max amiatt aggódhatsz, ha bankolsz a telefonon - mert akkor sanszos, hogy idővel emelni fognak a megkövetelt minimum főverzión.

Ha két napot kibír az akksi, akkor még ha nagyon leromlik az állapota (~70%) is bírnia kéne nálad egy napot.


Szóval szerintem költs rá.

2023. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Csak sajnos már a töltő csatlakozása szétberhelődött, és nagyon igazgatni kell hogy vegye a töltést."


Az esetek elég nagy részében ilyenkor az a probléma, hogy egyszerűen "zsebkosszal" telement a töltő nyílása. Próbáld meg valami vékony NEM fém dologgal (pl. fogpiszkáló) megpiszkálni, de előtte azért valami lámpával próbálj meg belenézni.

2023. márc. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
android 10 sem támogatott verzio már. használd amedig tudod telefonodat mert nem tudni mikor mondja egy számodra fontos app hogy frisités nėlkül nem müködik tovább.
2023. márc. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 NTBS ***** válasza:
Szerintem igen.
2023. márc. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!