Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit gondoltok azokrok, akik...

Mit gondoltok azokrok, akik ledobaljak a legdragabb telefonokat youtubeon?

Figyelt kérdés

Mint o: https://www.youtube.com/watch?v=ocavYy76o4A&ab_channel=Phone..


Jo sok penze lehet


2023. márc. 29. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amerikában átlag fizetés mellet se kell éveket gyűjteni egy drágább telefonra. Ne az itteni életszínvonalból indulj ki. Illetve gondolj arra, hogy egy ekkora csatorna 2 013 175 megtekintés után mennyi pénzt kaphat. Főleg hogy itt nem csak a sima reklámokra kell gondolni, biztos vannak külön sponzorok, akik fizetnek azért, hogy ilyeneket csináljon.
2023. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2 millióan nézték meg ezt a videót. Az összes videójának sok százezres és többmilliós nézettsége van. Hülyére keresi magát ezekből a tartalmakból.
2023. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Jo sok penze lehet"

Ebből a videóból többszörösét megkeresi. Szóval nézőpont kérdése a dolog. Ha színpadiasan akarok fogalmazni, azzal is keres, ha leejti a mobilját. Vagy azt is mondhatnám, hogy fizetnek érte hogy leejtse.

Ezek a dolgok senkinek sem tiltottak, a kérdező is lehetne a csatorna készítője akár.

Mint pl. én, mindig is érdekeltek a robotok, és nagyon szerettem volna robotokkal dolgozni. Most pedig már ezért fizetnek.

2023. márc. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Valszeg nem dolgozott meg érte keményen,-ingyen kapják a gyártótól/webshoptól tesztelésre-utána azt csinál vele amit akar,ha törésállónak hirdetik akkor miért ne próbálná ki hogy mennyire.Összetörheti, használhatja-de akár hetente többet is készüléket is kaphat,nem tudja elajándékozni,eladni ha nem ér rá ennyi meló mellett...
2023. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki csak úgy kedvtelésből törne szét drága dolgokat, hogy utána azt mutogassa az interneten, hogy ezt ő megteheti, akkor azt eléggé undorító pazarlásnak gondolom.

De az általad linkelt csatorna (is) törés vagy strapa teszteket csinál. Kipróbálja helyetted, hogy mit az adott termék, te pedig ennek tudatában hozhatsz döntést. Bár őszintén szólva én még sosem néztem meg egyik általam kinézett telefonnak sem a töréstesztjét, de hidd el, hogy vannak olyanok, akiket még ez is érdekel.

2023. márc. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5

2 millió embert érdekelt :D

2023. márc. 29. 23:52
 7/9 Morzsi007 ***** válasza:
Egy drága telefon ott sem számít olcsóságnak, hiába keresnek jobban, mivel az az àr a megszokott.
2023. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Morzsi007 ***** válasza:
De ahogy írták előttem, visszajön az ára a nézettségből, ha nem, akkor bukta.
2023. márc. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A válasz nagyon egyszerű. Mert neki egy forintjába nem kerül az a telefon. Köt rá egy teljes körű biztositást és mánap viszi vissza a boltba kicserélni. A néző csak annyit lát ,hogy megsemisitett félmillió ft érő telefont de neki 0 ftba kerül és bevonz egy csomó nézőt.
2023. ápr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!