Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Oppo és a Honor telefonok...

Az Oppo és a Honor telefonok jók, működnek? Lehet simán használni vagy akadnak?

Figyelt kérdés
Nincs olyan ismerősöm akinek ilyen telefonja lenne.
2023. márc. 31. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Én hosszú éveken át élveztem a Honort, semmi baj nem volt vele. Tavaly vettem Oppot, de csak azért, mert úgy éreztem, most inkább jó lenne márkát váltani :-) És nekem ezzel sincs gondom, de valamiért a Honort jobbnak éreztem.
2023. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, én pl direkt olyan márkát kerestem, amit kevesen használnak. :-D
2023. márc. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

hát szerintem nem éri meg, én hanyagolnám ezeket.

inkább áldozz rá egy kicsit több pénzt és vegyél egy márkásat.Elvégre ezt az eszközt szinte minden nap használni fogod...


Én személy szerint iphone párti vagyok, 5 évig használtam egy 7plust és még mindig úgy működik mint újkorában.


Viszont ha te inkább androidos vagy akkor szerintem samsung, huawei vagy az ilyesmi nagyobb márkákkal nem lőhetsz mellé...

2023. márc. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
3-as a Honor és az Oppo is márkás :-D
2023. márc. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Bocsi, de én még soha nem hallottam róluk :D
2023. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Honor teljesen jó, a Huawei almárkája volt, csak eladták a google-os balhé után. Évek óta használom.
2023. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15%
Akadozósak, stb. Úgy hívják ezeket, hogy Kínai csodasz@r. A Honor amúgy tényleg a Huawei almárkája. A Huawei is Kínai márka. Ha Androidot szeretnél venni, akkor vegyél Samsungot.
2023. márc. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%

7-es jól mondja.

readásul most néztem rá és ár-érték arányban sem éri meg Honort venni szerintem.


én voltam a 3-as

2023. márc. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Oppo telefonosok vannak a környezetemben három is, és nagyon meg vannak vele elégedve.
2023. márc. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Honor 8 -asom van évek óta.

Semmi baja, rendben működik.

Attól, hogy valami Kínai, nem feltétlenül rossz minőségű. Ez megint egy alaptalan sztereotípia. És én tapasztaltból is mondom.

Nyilván ha a legolcsóbbat veszed akkor nem valószínű, hogy olyan tartós lesz. Ha minőségibbet veszed, akkor meg sokkal megbízhatóbb.

Ennyit arról, hogy Kínai -e vagy sem.

2023. ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!