Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyum szeretne majd telefont...

Pesnya kérdése:

Anyum szeretne majd telefont venni. Milyen telefont ajánlanátok 150-200 ezer Ft között,aminek jó kamerája és jó hangszórója van?

Figyelt kérdés

Ezeket néztem ki:

-Xiaomi 13 Lite

-Samsung Galaxy S21 Fe

-Samsung Galaxy A54



#mobil,telefon
2023. ápr. 1. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Samsung S21 FE
2023. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Galaxy s21 a nyerő, ha a keretbe belefér.

Samsung vagy Xiaomi? Samsung.

S vagy A széria? S, hiszen az a samsung csúcsa.

2023. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezeken kívül ha tudtok még aránylag jó telefont mondani akkor mondhattok.
2023. ápr. 1. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kedvesem, 50 ezer forintért is JÓ kamerája és hangszórója van MINDEN mai telefonnak. Ha érdesanyád mégis annyi sok pénzt adna egy telóért, kérlek kérdezd meg, miért szórja a pénzt, és miért nem tanult némi természettudományt valamelyik szar szakmunkásképzőben?
2023. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért jobbat nem kapsz:)
2023. ápr. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Szerintem felesleges 200ért venni neki ezekkel az elvárásokkal, olcsóbban is megúszod, pl a Samsung Galaxy A52s 5G bőven hozza az elvárásokat. Ha Xiaomi akkor inkább valami Redmi Note 11+ 5G, de a samu sokkal jobb készülékeket gyárt, ha választhatsz, mindenképp a koreai gyártót javaslom. Amúgy nekem is S21 FE van, nagyon szeretem.
2023. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!