Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a hiphone oldaltól...

Megéri a hiphone oldaltól iphone-t rendelni?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok esetleg?

2023. ápr. 3. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
13%
Sehonnan nem éri meg.
2023. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Sehonnan nem éri meg.
2023. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
16%
Sehonnan nem éri meg.
2023. ápr. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ho11mann ***** válasza:
73%
Én is ott néztem eredetileg az iPhone-t de végül a rejoy-ról rendeltem. A garancia a hiphone-on 13 hónap, még a rejoyon ez 2 év. A rejoyon emellett ingyenes a szállítás 60 napos ingyenes visszaküldés van, és megbízhatóbb
2023. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
92%
Ne onnan vedd meg.
2023. ápr. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Későn írok, de hátha segít ez valakinek. Pár évvel ezelőtt barátnőm egy ip 7-est rendelt onnan. Kicserélték a kijelzőjét valószínüleg valami gagyira.. És hetente 4-5 alkalommal meghalt a telefon, bekapcsolni bekapcsolt, viszont nem érzékelt semmit a kijelző, 1-2 kényszer újraindítás után érzékelt újra. 3-4 éve rendeltem tőlük egy ip8-at (akkor még nem tudtam, hogy barátnőm járt már így náluk), és velem szintén megtörtént ugyanez. Viszont amikor telefonnal fizetek, soha nem működik a képernyő, valamint repülőtéren az átvilágításkor is szintén megtörtént ez velem.. Már bánom hogy nem küldtem vissza azonnal, mivel az 1-2 hét után jött elő nálam ez a probléma. De többet tőlük soha.
2023. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!