Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont választanál a...

Milyen telefont választanál a helyemben?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, nagyon apró tenyérrel.

Sokat fotózok a telefonnal, beszélgetek, videokat nézek de csak felhasználói szinten.

Most egy Samsung galaxy A40-m van de kezdi az akksi megadni magát.


Iphone 12 mini-ben gondolkodok.

Tételezzük fel, hogy az ára nem elsődleges szempont, a fent említett dolgokat figyelembe véve mit ajánlanátok?


2023. ápr. 3. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Egy hónapos a Samsung Galaxy 0A4-es, jó, tudom, nem a legesleg drágább, de az biztos, hogy jó. Nem kell ahhoz drágának lenni, hogy jó legyen. Fotózok és netezek, rádió stb.
2023. ápr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

2019 év végén vettem a galaxy a40-et. Volt már szervizelve is, mert nem működött a dual sim.


Nagy tárhelyet szeretnék mert nagyon sok fotót készítek munkám során.

2023. ápr. 3. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Az előző telefonom is Samsung Galaxy volt, négy éves, az akkuja már gyenge, de fotózni szuperül lehet vele.
2023. ápr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

iPhone 12 mini nagyon jó telefon.

Ha a keretbe belefér, akkor inkább 13 mini

Vagy ha méretben belefér, akkor a 12 Pro, vagy 13 Pro. A 3x optikai zoom nagyon jól jön!

2023. ápr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
13 mini. Esetleg Z flip4, bár az kinyitva elég nagy. Az S21-S22-S23 telefonok sem óriásiak.
2023. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Morzsi007 ***** válasza:
100%

12 Mini-m van. Az biztos, hogy kompakt méret a többihez képest, könnyebb használni egy kézzel.

Ha most szeretnél ilyet, akkor már 13 Mini-t javasolnék, ennek jobb az üzemideje és kicsit mindenben jobb, persze drágább. Én sokat filóztam,,hogy ezt vagy a nagyobbak közül válasszak anno. Nem bántam meg. Főleg, mikor kezembe veszek egy másfajta telefont, meg sem tudom fogni. 🙂

2023. ápr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

A 12 mini vagy 13 mini egy tökéletes választás.

Z Fold vagy Flip-et NE vegyél, mert már olyat is hallottam, hogy 3 nap után meghalt a képernyője. A képernyőjük élettartalma kb. 2-4 hónap, max. 6 hónap.

2023. ápr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Asus zenfone 9 is nagyon jó és kompakt méret.


Ha nem kell messzi vlmt fotózni, akkor nem feltétlen kell az iPhone-ok közül a pro (3 kamera), tárhelyre 256GB-osat érdemes venni


Nekem átlag méretű kezem van és most vettem egy iPhone 13-at. (6,1 inch) nem nagy, pont jó méret.


A minik azok bőven elférnek kis kézben is, de annyival kisebb az aksi is, hamarabb merülnek, mint a normál.

2023. máj. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!