Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 14 pro max felhasználók...

Iphone 14 pro max felhasználók? Hogy lehet a kamerát beállítani, mert ugye 48 mp tud a telfon de bármilyen fotót csinálok azt írja :fő kamera 12mp.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 4. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsold be a ProRAW-t
2023. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=TD3fj65sw44&ab_channel=Nomad..


itt egy video ha esetleg nem talalnad meg, hogy hol van

2023. ápr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2023. ápr. 4. 14:51
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Hogy lehet 500 ezret adni egy telefonert? Magyarorszagon nem hiszem hogy 2-3 embernel tobbnek van ilyen.
2023. ápr. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy magyarok
2023. ápr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-es Válszíró részére! Az iPhone 14 Pro Max 629990 Ft a hivatalos ára. Ez az apple.com/hu oldalon lévő ár. De bármelyik magyarországi mobil szolgálatónál is veszed legalább 600 ezret kell érte fizetni. És van az iPhone 14 Pro max-hoz hasonlóan magas árazású más mobil telefon is: Például a Samsung Galaxy Z Fold 4 Dual SIM 5G ami 619 ezer Ft. És hidd el az ilyen magas összegű árkategóriájú terméket is veszik / viszik mint a cukrot.
2023. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy veszik. Aki egy normalis, megbizhato telefont akar az nem azt fogja nezni hogy most egy kicsit dragabb mint a tobbi, ja meg aki nem gyarba dolgozik az megengedheti maganak. Aki azt mondja hogy a draga teleon nem eri meg meg ilyen faszsagokat beszel akkor az mehet vissza a gyarba
2023. ápr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es válasz írónak! Nagyon sokan a drágább 5 - 6 százezres telefonokat részletre veszik meg. Iphoneokat meg pláne. Már eleve az hogy iPhone az már egy ön magába egy olyan márka név ami drágábbá teszi a mobilt. De a lényeg az hogy hidd el nagyon sokan részletre veszik meg az iPhonokat. Főleg az új iPhonekat. Nem véletlenül hogy a mobil szolgálatók is, még mindig nagy üzlet a részletre vétel / eladás. Tehát igenis sokan meg veszik a méreg drága iPhonet is. Annak ellenére hogy egy összegbe legtöbben tem tudják ki fizetni. Akkor inkább részletre meg veszik valamelyik mobil szolgálatónál. Például én is részletre veszem a jelenlegi iPhonet az egyik hazai mobil szolgálatótól. És hogy meg éri-e nekem részletre? A válaszom igen.
2023. ápr. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem megvan ra a penzem, akar tizet is vehetnek, megis reszletre vettem meg a 14 pro-t, nekem egy telefonra egyszerre sok kiadni annyit, barmennyi penzem van (nem magyarorszagon dolgozom, csak haza jarok par honaponkent). 4 evig hasznalom, majd eladom 200 ezerert, ennyi.
2023. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!