Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet az oka ennek?

Mi lehet az oka ennek?

Figyelt kérdés

A húgomat hívta egy privát szám, és mivel korábban nekem többször is magától átváltott a szám megjelenésről az elrejtésre, felvette mert azt hitte én vagyok, viszont csak valami zenét hallott és kinyomta.

És írt, hogy én hívtam - e abban az időpontban, de nem én voltam, akkor épp még csak nálam sem volt a telefon.

És küldött egy screenshotot a privát szám előzményeiről, tavaly november-október környéki, amik kb egytől egyig azok voltak, mint amikor én beszéltem vele, megnéztem.

Viszont a most február-márciusi egyik sem stimmelt.

Valaki esetleg tudja, hogy ennek mi az oka vagy mi ez az egész egyáltalán?

Mert őszintén szólva, kezdek kicsit aggódni miatta, ez amúgy nem az első ilyen.



2023. ápr. 5. 11:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Remélem érthető amit leírtam.
2023. ápr. 5. 11:52
 2/3 Morzsi007 ***** válasza:

Érthető, de az aggodalmat nem értem.

Hívta egy privát szám, akire azt hitte, Te voltál. Te nem hívtad. Valaki más volt egy automata, aki egy idő után kapcsolja az ügyintézőt. Valamit el akartak neki adni vagy hasonló lehúzás, csak nem várta meg, míg bejelentkezik az illető, addig zene van.

2023. ápr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ennyire besz.rinak szerintem sem kellene lenni... Nem kell mindenre ráparázni ennyire, mert hamar elvisz az infarktus. Amikor becsengetnek akkor is szétszaladtok és elbújtok a szekrény mögé, ágy alá? :DD

Valami marketinges, vagy biztosítós, vagy közvéleménykutató hívta. Ezeknél úgy működik hogy nem az ember tárcsáz, hanem egy központ hívogatja a számokat amelyiket felveszik azt odakapcsolja egy ügyintézőhöz. Ezért hallotta a zenét.

Nem tom mit csináltatok volna régen amikor még elképzelhetetlen volt a számkijelzés. Nem volt olyan hogy ne vettük volna fel, mert nem tudtuk ki az.

2023. ápr. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!