Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi telefonnal kapcsolat...

Az alábbi telefonnal kapcsolatos kérdéseim?

Figyelt kérdés

1. Ti letöltitek azon alkalmazások frissítéseit, amit nem használtok, de nem törölhető le a csodás Android rendszer miatt

2. Ha nem töltitek le, idővel nektek is automatikusan letölti, akkor is, ha ezt nem engedélyeztétek?

3. Miért tölti le automatikusan? Mit tehetnék ellene? Nem kell belassítania a telefonomat minden hülyeséggel. Hogyan törölhetnék le alkalmazásokat, amiket soha nem használok, pl. Samsung Free?

4. Tényleg nem kap több frissítést a Samsung Galaxy A72 telefonom?



2023. ápr. 6. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A biztonsági frissítések miatt célszerű minél előbb letölteni őket. Az androidos telefonok egyik hátránya(az előnyeik mellett), hogy sajnos nem lehet róluk minden alkalmazást letörölni, amiket nem használsz és ez valóban lassítja őket. Az A72 még megkapja(elvileg) az android 14 frissítést.
2023. ápr. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a csodás Android rendszer, hanem a telefon gyártójának korlátozása miatt van. Egyébként célszerű letölteni, sok vizet nem zavarnak.
2023. ápr. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"3. Miért tölti le automatikusan? Mit tehetnék ellene?"

Kapcsold ki a netet. Vagy vegyél nyomógombosat.

"4. Tényleg nem kap több frissítést a Samsung Galaxy A72 telefonom?"

2 főverziót megkapott, ez nem elég neked?

2023. ápr. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Régebben azt csináltam, hogy újratelepítés után soha nem jelentkeztem be a Play áruházba, így nem töltött le semmit. Volt valami felugrálás, azt letiltottam, pontosan nem emlékszem.

Csak PC-ről átvitt APK-ból telepítettem néhány alkalmazást, ami kellett.

Mivel kellett a navigációs térképet is letölteni, frissítgetni, vagy néha böngészni is, ezért a netre kiengedtem, de kritikus banki dolgokat nem telepítettem.

Így nagyon jól tudtam használni a telefont, az alap operációs rendszerrel.

2023. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az A72 nem lassul be a gyári szoftverektől.
2023. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!