Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan állítsam vissza a...

Hogyan állítsam vissza a biztonsági mentést úgy, hogy csak a Google Fotókban legyenek megjelenítve a képek a Google One helyett?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy tudnám a legértelmesebben megfogalmazni, de a Google Fotókban bekapcsoltam az automatikus mentést és túl sok képem meg videóm van, ezzel pedig épphogy nem léptem túl a 15GB-os tárhelyet. Mivel ennek a mentésnek nem sok értelmét láttam, visszavontam, de a képek és videók ugyanúgy ott maradtak, csak az nem kerül már a felhőbe, amit a visszavonás után csináltam.

A kérdésem viszont az lenne, hogy hogy tudom megoldani, hogy a képeim meg videóim ugyanúgy legyenek, mint mielőtt bekapcsoltam volna a mentést, tehát a Google One-ba ne legyenek, csak a Fotókba, hogy több tárhelyem legyen? Anélkül, hogy bármennyi képet törölnöm kelljen.



2023. ápr. 7. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

100 GB évi 6900 ft és megszűnik a problémád.

[link]

2023. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem google one van 100 gb havi 2 euro.
2023. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt is hozzátenném, hogy fizetni se akarok érte, mert enélkül is biztos meg lehet oldani, csak fogalmam sincs, hogyan. :)
2023. ápr. 7. 19:56
 4/5 anonim ***** válasza:
A google fiók mindent egybe számol, ha pl. csak a Fotókban van 15 Gb, akkor az ingyenes fiók is végleg teli van.
2023. ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor csak az van hogy beálitod hogy ne legjobb minőségben mentse el képeket,hanem helytakarékos vagyis jó minőségben.
2023. ápr. 8. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!