Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy zsír új telefont 3...

Ha egy zsír új telefont 3 évig nem használtak, ki se volt bontva, csak otthon porosodott, 3 év után ha elkezdeném használni, az akksi is újszerű lenne még benne, vagy inkább kuka? 😂

Figyelt kérdés
2023. ápr. 7. 21:23
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Mármint az akksi tönkremegy e az állásban, nem használatban?
2023. ápr. 7. 21:24
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Meg kell nézni. Valószinüleg nem lett különösebb baja ha jó helyen tároltátok. (nem a 60 fokos radiátoron :D)
2023. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Szekrényben volt. De pont ez az hogy nem tudom megnézni, mert nekem akarják eladni a telefont:D


És nem tudom így megvegyem e


Volt egy laptopom ami állt 2 évet és utána kukás lett az akksija, semmit nem bírt kb

2023. ápr. 7. 21:27
 4/20 anonim ***** válasza:
14%

"mert nekem akarják eladni a telefont:D


És nem tudom így megvegyem "


Na te is csak trollkodni jársz ide!

2023. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
37%
Annak az aksija már tuti kuka. Ráadásul 3 éves, az már rég divatja múlt.
2023. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

minnél régebbi, annál többet ér


[link]

2023. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
82%

3 év alatt nem megy tönkre, nagy átlagban. Kivételek persze lehetnek, illetve kapacitáscsökkenés is.

Ideális esetben közepes töltöttség környékén kell tartani, időnként ellenőrizni.

2023. ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
Az kuka, ha szétnyomta a telefont, akkor az egész telefon kuka, ami kívülről nem látszik
2023. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Ha gyári csomagolásban van, biztosan nem volt bekapcsolva, akkor nem feltétlenül van baja az akksinak. Inaktívált állapotban van szállításkor, úgyhogy ennyi időt kibírhat gond nélkül.

Az aledó engedje meg hogy kipróbálhasd!

Ha nem, akkor ott rohadjon meg a telefonja :D

Amúgy milyen telefonról beszélünk?

2023. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
78%
Nincs olyan, hogy inaktív akku
2023. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!