Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi van ha ezt írja ki a Facebook?

Mi van ha ezt írja ki a Facebook?

Figyelt kérdés
Van egy közeli ismerősöm/barátom és amikor fellépek a Facebook oldalára annyit ír ki hogy ismerős, így hosszan és nincs ott mellette a messenger jel, hogy rá tudjak írni és most már ki sem jelzi, hogy mikor elérhető. Mitől lehet ez? Eddig jóban voltunk.

2023. ápr. 8. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a tippem, hogy messengeren letiltott valamiért.

Messengeren belül probaltad már megkeresni?

2023. ápr. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. Megvan nekem messengeren, csak nem tudok neki becenevet beállítani meg témát sem :(
2023. ápr. 8. 00:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg letiltott.
2023. ápr. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ha valaki letílt, akkor eleve nem tudod megkeresni a profilját, vagy rosszul tudom?
2023. ápr. 8. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:
De, csak ha üzenetet írsz neki, nem küldi el, meg ezek a plusz funkciók sem elérhetőek.
2023. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak messengeren tiltott le, ott van olyan tiltási opció, hogy ismerősök maradtok, de nem tudsz írni neki, vagy ha megnyitott beszélgetés van, akkor se jelez neki az üzeneteidre.
2023. ápr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát baszki ez szomorú 😑 ez most tényleg nagyon szarul esett, pedig csak kellemes húsvéti ünnepeket kívántam neki:/ és még arra se reagált pedig leláttamozott
2023. ápr. 8. 15:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem egyedi dolog, én is jártam hasonlóan, csak nem letiltott, hanem egyszerűen nem olvassa el, pedig állítólag barátok maradtunk. Volt, hogy már SMS-ben kértem tőle tanácsot mert egészségügyben dolgozik, és arra se mindig reagált, miközben meg előtte nap telefonon 1 órát beszéltünk.
2023. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!