Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom meg,hogy van-e...

Honnan tudom meg,hogy van-e még tartozásom valamelyik mobilszolgáltató felé? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Régebben kb 2010-ig elég sok tartozást felhalmoztam az összes mobilszolgáltató felé sőt a upc és matáv felé is. Ezeket nem tudtam kifizetni igy megszüntek az előfizetéseim és eladták behajtó cég felé.
2023. ápr. 8. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyfélszolgálatuk mit mondott?
2023. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha behajtóhoz kerültek az ügyeid akkor a szolgáltatók felé már nincs tartozásod. Kifizette helyetted a behajtó.
2023. ápr. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es ezt hogy kell érteni? A tartozás nyilván megvan, de akkor már a behajtó cég felé tartozok és a tartozásnak semmi köze a szolgáltatókhoz?
2023. ápr. 8. 20:08
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igy.
2023. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így.

Mennyit fizettél ki a behajtóknak ha nem vagyok indiszkrét? Ehhez azért elég baromnak kell lenni hogy ilyent megcsinálj. Gyakorlatilag az egész életeted kifizettetik, nem marad semmid.

Szerintem csak kamuzol! :D

2023. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem kamu. Sehova nem fizettem semmit. Ezért is kérdezem.
2023. ápr. 8. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Jajj nemá... több szolgáltatónak is tartoztál és senki nem hajtotta be?

Jól van kicsi Andersen... mesélj még! Látom beütött a sonka-tojás-torma kombó :D

2023. ápr. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!