Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha letörlöm a whatsappot és...

Ha letörlöm a whatsappot és valaki ír nekem rajta fogja látni hogy nekem már nincs whatsapp?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy majd kiteszi neki hogy pl utoljára elérhető 11:26 pl

Vagy majd azt fogja kitenni hogy utoljára elérhető pl: 2023.04.10

??? :)


Köszi ha segitetek :)


2023. ápr. 10. 11:28
 1/6 A kérdező kommentje:
Értelmiség vagy kisfiu. Sokkal idősebb vagyok tőled, játszótérre max te menj ;)
2023. ápr. 10. 11:47
 2/6 A kérdező kommentje:
El sem olvaslak :)
2023. ápr. 10. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 #3 Jelentve.


Nos kérdező. Ha letörlöd a whatsapp-ot az aki ír neked csak annyit dog látni, hogy nem vagy eléehető és azt, hogy mikor voltál legutoljára az.


Az lényegtelen suerintem, hogy dátumot ír ki, vagy órát.


De úgy tudom lehetőség van törölni is whatsapp fiókot. Ekkor egy hiba üzenetet kap majd, hogy Te még nem használsz whatsappot.

2023. ápr. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 Miért vagy ekkora paraszt?
2023. ápr. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jeletve az első és harmadik válasz. Az ötös válaszadó jól írta, volt, aki keresett már akkor, amikor nem volt telepítve az app, neki elküldte az üzenetet, viszont azt mutatta, hogy én nem kaptam meg. Mikor beléptem sem kaptam meg a korábbi üzeneteket.
2023. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. A volt párom zaklat ott így nem unalomból kérdezem.

Csak kíváncsi voltam mit tesz ki majd neki, mert nem akarom hogy bárhol is írjon.

2023. ápr. 10. 12:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!