Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi történhetett a telefonommal...

Mi történhetett a telefonommal? Erre érvényes a telekomos jótállás?

Figyelt kérdés

Egy januárban vásárolt iPhone 13-ról beszélünk 100%-os akksival. Egyszer ejtettem le, de még februárban. Nagyon vigyáztam rá, üvegfólia, tokkal védve.

De mégis tegnap este szokásosan töltőre tettem és ma reggel néztem volna meg, hogy mennyi az idő és nem jött be a kép. Hiába nyomogattam akármilyen gombot a telefon nem reagál semmire. Nem a töltővel van gond, az működik! Egyszerűen nem kapcsol be.

Szerintetek erre érvényes a jótállás? Nagyon el vagyok keseredve.



2023. ápr. 11. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Aaawwww...Vidd el szervízbe, ott megmondják hogy érvényes e rá.
2023. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bele törlesztettünk a telefonba januárban 50 ezret, azóta nem jött a készülék árára számla így azt nem fizettük. Ha esetleg letiltották egy félre értés miatt, attól még be lehetne kapcsolni úgy, hogy e-simes?
2023. ápr. 11. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

A tiltás nem így működik. Csak telefonálni nem lehet vele, minden más működik.

Fényerő nincs levéve?

Csináld meg a kényszerített újraindítást:

"Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőnövelő gombot.

Nyomja meg és gyorsan engedje el a hangerőcsökkentő gombot.

Tartsa megnyomva az oldalsó gombot.

Amikor megjelenik az Apple embléma, engedje el az oldalsó gombot."

Erre újra kell indulnia.

Hangot ad, vagy rezeg amikor rádugod a töltőt? Ha be van kapcsolva, akkor az oldalán ha lekapcsolod a némító kapcsolót akkor is kell rezegnie.

Nyomd hosszan a bekapcsoló gombot - 10-15 másodpercig, vagy tovább. Erre sem reagál?

2023. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kényszerített újraindítással bekapcsolt. Köszönöm, nem tudom mi történhetett.
2023. ápr. 11. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Valami applikáció megbolondult benne. Kifagyasztotta, kikapcsolta.

Ezt a kényszerítettet alkalmazd nyugodtan, nem lesz tőle baja, sőt!

2023. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!