Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 11 face id klónozás?

IPhone 11 face id klónozás?

Figyelt kérdés
Van egy face id hibás iPhone 11 -em, sajnos beázás miatt nem működik és nem fog helyre jönni mert egy hónapja rossz. Ha egy másik iPhone 11 face id vesszek arra valahogy nem tudom rá klónozni az en telefonom serial kódját hogy működjön?

2023. ápr. 11. 12:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A FaceID és az alaplap össze van gyárilag párosítva. Vagyis ha FaceID-t veszel, akkor ugyanannak a telefonnak az alaplapját is meg kell venned, hogy működjön.

Kell szeretni egy kijelző/akkuhibás telefont és a kettőből össze lehet talán házasítani egyet.

2023. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem lehet sehogy se feltörni a face id és az alap lap párosításta semmiféle kínai klónozo eszközzel?
2023. ápr. 11. 12:35
 3/5 anonim válasza:

Bocsánat, hogy itt kérdezek, de hogyan ázhat be egy vízálló telefon?

Szeretnék én is újat venni de ami tetszik, azon már face id van és eléggé félek tőle

2023. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
úgy, hogy valaki hozzányúlt és a szigetelése már nem jó
2023. máj. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem pont így van. Az Apple úgy árul vízálló telefont hogy semmi féle garanciális felelősséget nem vállal érte hogy viz álló. Az általános féltek között elfogadod azt a feltételt hogy nem használod a telefont vízbe. Pontosabban tilos vízben használni, fürdés közbe , esőben, hóban. Minden viz által okozot problémát az Apple nem javít ingyen. Pld az en telefonom nem volt semmi kicserélve vagy szervizelve szimplán csak beázott a képernyő oldali hangszórónál . Általában a hangszórók környéken van gond velük. Egy xs maxom erős esőzésben ázott/ párásodott be úgy hogy zsebemben volt egész végig. A másik telom csak vízbe esett és mikor meg töröltem nem vettem észre hogy a hangszóróban viz van es 30 perc múlva mar nem ment a face id. Azóta se megy mert az Apple 75.000 forintot ker a csere alkatrészért annyit meg nem vagyok hajlandó kifizetni.
2023. máj. 22. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!