Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lenne érdemesebb?

Mit lenne érdemesebb?

Figyelt kérdés

Na kezdjük ott, hogy egy tini vagyok, így zsebpénzből gazdálkodom. (Kb. heti 2-3000-)


Egy Samsung A21s-em volt ami beázott, így lila a képernyő és be is van törve elég rendesen. Több mint 1,5 évig egy iPhone 6S-t használtam, de most sikeresen letiltottam. (Az adataim miatt fel fogom oldani /Apple Support stb. nem nagy 'was ist das/ de nem vagyok oda érte, persze az elején nagyon lelkesedtem hogy iPhone meg minden, de a végére megutáltam egy kicsit a rendszert, a One UI nekem sokkal kezelhetőbb és szebb, na meg nyíltabb:D)


Szóval most visszatértem ehhez a Samsunghoz. Nagyon szeretem, csakhát kicsit zavar a törött, lila kijelző. Egyébként az álomtelefonom egy Samsung Z Flip 3, de nem tudom most mit csináljak.


Fontos tudni, hogy lesz egy alkalom a közeljövőben amikor egy nagyobb pénzösszeget fogok kapni. (Kb. 100 ezerrel számolok tapasztalatok alapján.)


Megoldás 1:

Megjavíttatom ezt.


Megoldás 2:

Megveszem a legújabb A20 szériás telefont, és így viszonylag olcsón (Z Fliphez képest kevesebb mint féláron) megúszom.


Megoldás 3:

Gyűjtök kicsit tovább és megveszem a Z Flipet. (Ez nagyjából egy évbe fog telni, ha a heti zsebpénzt nem számolom.)



2023. ápr. 11. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Becsüld meg a pénzt, keményen megkell érte dolgozni. Én a helyedben valami olcsóbbat vennék
2023. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy, szóval nem várom el, hogy megértsd a pénz valódi fontosságát.

De ha kb 100 000ft hoz fogsz jutni, gondolom ballagási ajándék vagy ilyesmi, azt szabadon felhasználhatod, én nem tudom eldönteni mit kezdj vele.

2023. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%
Ami most jó vétel az a reklámozott honor magic 5 lite,nem is drága meg aztán úgysem tudsz rá vigyázni tehát nem kell neked semmi csúcskészülék..
2023. ápr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem javíttasd meg az iPhone-t, de ha neked az Android kezelhetőbb, akkor az A szériát vedd. Ha a Z-Flip-et akarod, akkor egy évig gyűjtesz, majd miután megveszed, 3 hónap után, azon a helyen, ahol a képernyő behajlik, egy csík fog keletkezni. Olyat is hallottam már, hogy ez 3 nap után történt meg... pápá sok-sok forint, melyre egy évig gyűjtöttél... és a javítási költségre még egy pár évet kellene így gyűjteni.
2023. ápr. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!