Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? Samsung...

Melyiket válasszam? Samsung A54; S22 vagy S21 FE? Mobilcorner vélemények? (Ár miatt lényeges, jóval kedvezőbb, mint sok másik helyen) Teljesen alap felhasználás (videó-zene-játék) Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Designra leginkább az A54 tetszik, de, ha a mobilcorner-ről tudnék gyári garisat rendelni (több esetet olvastam, hogy gyárival rendeltek onnan) akkor szerintem az S22-t választanám, az S21 FE legvégsőbb eset lenne.

Kérdésem lenne, hogy bár az A54 kijelzője 6.4" az S22 pedig 6.1", (valamint az egyéb specifikációk mellett) nem-e gyenge az S22 3700 mAh akksija az A54 5000 mAh-hoz képest? A Mobilcornerhez még annyit, hogy megnéztem jó pár ilyen oldalt, és többnyire róluk olvastam a legmegbízhatóbb véleményeket, illetve gyári garanciát. Ha tőlük vennék egy Samsung üzletben tudomásom szerint meg tudják mondani, hogy gyári garis-e.

Valószínüleg az A54 is kiszolgálna, de szívesen vennék S22-t, ha annyival jobb és árban is megéri. (Jelen telefonom egy Huawei P20 Lite)



2023. ápr. 12. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
Az 'A' sorozatot engedd el. 1,5-2 év alatt elavulnak. Jelenleg a céges telóm S21FE, S22 a saját. Mérete miatt vettem S22t. Lehelletnyivel gyorsabbnak tűnik S21FEnél, de számomra elhanyagolható (játszani nem szoktam).
2023. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen, az A sorozat belassul, de amúgy nem olyan rossz telefonok. Az S széria kicsit drágább, de azok a telefonok jobbak is.
2023. ápr. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, #1-estől kérdezném: Az akksi hogy bírja? (ugye ez az ami lényegesebb eltérés az A54-hez képest). Az S22-ben lévő Exynos proci már minőségileg jobbnak mondható? Ha jól tudom az S23 már Snapdragon procis, mondjuk viszonyítva ahhoz és az A54 procijához.
2023. ápr. 13. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is S22 van. proci oké, hasít mint állat. akku az lehetne erősebb, dehát ebbe a méretbe ennyi fért bele.
2023. ápr. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2023. ápr. 24. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!