Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek létezik ilyen...

Szerintetek létezik ilyen mobilnet router?

Figyelt kérdés

Az egyik családtagom a fent jelzett eszközt használja. Állítása szerint csak erről tud internetezni. Nyílván van benne egy külön SIM kártya, de lehetséges, hogy külön mobiladat-keret érvényes rá és hogy ezt nem lehet összevonni a mobiltelefonos előfizetésevel? Azaz, hogy csak akkor tud "ingyen" korlátlanul netezni ha nála van ez a plusz eszköz?

Én ezt elég valószínűtlennek tartom, pláne, hogy állítólag egy számlán fut a kettő.

Nem is lenne összevonható?

Ennek így mi értelme van?

(Sok éve külföldön találkoztam ilyennel, hogy több eszköz egy számla, de ott a mobiladat-keret is egy volt.)


2023. ápr. 13. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

- ha társkártya, akkor osztozik a főkártya adatkeretével

- ha különálló kártya akkor van saját adatkerete


A számlázás meg úgy van ahogy, erre mégtöbb opció van

Ja lehet, hogy korlátlan mobilcsomag van rajta, a saját telefonján meg nincs is adatkeret, ilyen is lehet

Igazából napestig lehetne matekozni az opciókoon, a legegyszerűbb ha meginterjóvolod, hogy pontosan hogy rakta össze

2023. ápr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Én ezt elég valószínűtlennek tartom, pláne, hogy állítólag egy számlán fut a kettő."

Pedig ez így van. Hidd csak el!

2023. ápr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van ilyen.
2023. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor be kéne mennie a szolgáltatóhoz és "társkártyásítani", nemde? Rábeszélték őket, hogy ez milyen jó... ennek köszönhetően csak az tud netezni, akinél a rúter. Mivel ez az "otthoni" WiFi is, ha a ház ura nincs otthon, WiFi sincs a házban. Ez max a szolgáltatónak jó így...
2023. ápr. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!