Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be lehet valahogy állítani a...

Be lehet valahogy állítani a hívásfogadást normálisan?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson W395 telóm van és van egy bosszantó tulajdonsága. Ha valaki hív, akkor csak úgy tudom fogadni a hívást, hogy kicsúsztatom a telefont. De ha már nyitva van akkor nem ír ki semmit csak jelez, hogy hív valaki és nem tudom sehogyse fogadni a hívást, akármelyik gombot nyomom meg. Így csak letenni tudom, és reménykedek, hogy újból hívank. A beállításnál csak ennyi van:Fogadás kinyitásra->Bekapcsolás/Kikapcsolás.
2010. okt. 8. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha fogadás kinyitásra opció be van kapcsolva akkor kicsúsztatásra veszi fel,amennyiben ezt kikapcsolod akkor a hívásfogadó gomb-al.

Bár eddigi tapasztalatok szerint ha nyitott állapotban jön hívás és megnyomod a hívásfogadó gombot akkor felveszi!

2010. okt. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mert ha kikapcsolom, hogy csúsztatásra fogadja a hívást, akkor bármit nyomhatok, nem tudom fogadni a hívást.
2010. okt. 17. 16:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Na! Megnéztem egy w395-öst a haveromnál, kikapcsoltam a hívásfogadás kinyitásra opciót.Ezután a bal középső(kis telefonkagyló ikon van rajta)gombbal lehet fogadni a hívást-a jobb középsővel pedig letenni!

Ha nálad nem működik akkor szervízbe kell vinni mert elromlott a készülék!

2010. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez bejött!
2010. okt. 19. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!