Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Vanced alternatívák...

Milyen Vanced alternatívák vannak?

Figyelt kérdés

Ma reggelre utolért a vég. A már rég megölt Vanced projekt nem működik tovább, nem nézhetők a videók az appban a továbbiakban. Szép volt, jó volt.


Milyen projektek vannak, amik a lehető legjobban hasonlítanak a vancedre, vagy az original YT premiumra?


NewPipe még frissül és működik, de az nem igazán YT premium alternatíva, inkább csak lejátszási listákat lehet benne jól összedobni.

Mást nem ismerek most.


2023. ápr. 16. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
2023. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ReVanced működik ez alapján

[link]

2023. ápr. 16. 10:32
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Vegyél prémiumot te tökfej
2023. ápr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Jól tudod a revanced van :)


[link]

2023. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amit pénzért adnak, és te csalsz hogy ingyen kapd, az lopásnak számít.

És ezt te üzletszerűen, folytatólagosan követed el, azaz nem akarsz fizetni és keresed a kiskaput.

Így szimplán egy tolvaj vagy ha leegyszerűsítjük.

Mit szólnál, ha valaki a bankszámládról lopkodná a pénzed, mert szerinte az jár neki?

2023. ápr. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Az a lopás amit a yútúb csinál hogy reklámokkal bombáz, és ha nem akarod lehúz pénzzel. De mi mindig is ki fogjuk kerülni. Androidra revanced vagy brave browser, gépre meg van már 1000 alternatíva pl invidious vagy freetube. Yútúbot már 1000 éve nem nyitottam meg mert nálam elásta magát a reklámjaival együtt :D
2023. ápr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6-os... a youtubertől veszed el a pénzt ezzel!

Igen, a yutube (google) is leveszi a sápot, de a rendszert is üzemeltetni kell valamiből.

Viszont te meg a hozzád és a kérdezőhöz hasonló gyökerek akik a videó alatt kommentbe - élnéven - üvöltözbe kéritek hogy hogyan és miről legyen videó azt azzal hogy kikerülitek a reklámokat, ingyen kéritek.

Fel nem foghatom hogyan élheznek emberek ennyi ésszel...

2023. ápr. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Az a lopás amit a yútúb csinál hogy reklámokkal bombáz, "

Ez alatt arra gondolsz, hogy létrehozott egy rendszert, szervereket üzemeltet, alkalmazottakat fizet, stabil, megbízható minőséet produkál, stb, és te meg vagy sértődve azért, ha ellentételezést szeretne cserébe?

2023. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De amúgy minek nézném a reklámot? Elmondom egy 15 éves gépen nyomom 1 giga memóriával (win7) és a gépet se fogom soha bővíteni. Amúgy közhasznú munkás vagyok havi max 85 ezret keresek. Régi lejárt kenyeret szokok venni 200-ért, meg ünnep napokon sárgaborsót, vagy pl zabkorpát hogy ne haljak éhen. Szóval reklámok ide-oda én semmit nem fogok venni, mert örülök ha nem halok éhen. Ennyit a reklámokról 6-os voltam.
2023. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy abszolút lopásnak tartom én is, hogy nem fizetek a szórakoztató tartalomért. De nem tudok mit tenni. Nekem nem marad pénz szórakozásra. Minden fillért félreteszek vagy befektetek, hogy kikerüljek végre az albérletből. Ez van... majd egyszer talán fizetek érte, de nem most. Főleg, hogy a vanced amúgy több funkciót tartalmaz, mint a YT prémium... 😂
2023. ápr. 22. 08:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!