Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi készteti az embereket erre?

Mi készteti az embereket erre?

Figyelt kérdés

Karórákkal foglalkozom, és Facebook-on is tagja vagyok olyan csoportoknak ahol az órák a fő téma.


Rengeteg olyan képet látok, ahol az emberek lefotózzák az órájukat, és utána csinálnak egy képernyőképet a Galériában megnyitott képről, és ezt a képernyőképet töltik fel az eredeti, nagyobb felbontású kép helyett.


Sőt, ma egy olyat láttam ahol egy fazon lefotózta azt, hogy a kis beépített képszerkesztőben (ahol színmélységet, filtereket, stb. lehet hozzáadni a képekhez) abban élesít éppen valamit, és erről tett fel egy képernyőképet.


Miért csinálják ezt?



2023. ápr. 16. 09:22
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak azt tudja megosztani, annyira hülye a technikához.

Számítógépes fórumokon is hányszor előfordult, hogy benyomja az egész desktopot, aminek közepén van egy kis hibaüzenet.

Vagy bármi, amit éppen mutatni akar. Egyesek csakis egész desktopot képesek kezelni, kivágni semmit.

2023. ápr. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Osztom Mérnök úr véleményét a hülyékről.
2023. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez számtalan helyen előfordul, idegesítő jelenség. Szerintem csak fogalmuk sincs, mit csinálnak :)
2023. ápr. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van ECDL vizsgája.
2023. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!