Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért öli meg a telefonom...

Miért öli meg a telefonom wifijèt a routerem?

Figyelt kérdés

Van egy Tp-Link TL-WR1043ND routerem amit nèha wifi hatótávnövelőkènt használok. Kb egy hónapja telefont váltottam. Motorola G10-et cserèltem le egy Xiaomi Redmi 10C-re. A motorolával mèg semmi baja sem volt, bár annak már egy ève hogy azzal használtam. Tehát nèhány napja elővettem ezt a routert ès bekapcsoltam de nem kapcsolódott a fő routerhez, pedig a jelszó ugyan az volt. Reset, majd beállítás ès ment a net. A Xiaomi meg elkezdett szórakozni. Állandóan lekapcsolódott a fő routerről ès a másik másodlagos routerről is, ès egy darab wifijelet sem talált. Sem a 2,4 sem az 5 ghzes tartományban. Ez odáig fajult hogy utóbb már be sem villantak egy másodpercre sem a wifijelet. Már azon gondolkodtam összecsomagolom ès visszaviszem garanciáztatni, de eszembe jutott hogy azóta csinálta mióta bekapcsoltam a tplinket. Ma dèlelőtt kihúztam az áramból ès azóta semmi baj nem volt a wifivel.


Az a csavar az egèszben hogy egyik másik eszköz wifijèbe sem zavart be csak a xiaominak.



2023. ápr. 17. 20:54
 1/1 anonim ***** válasza:
A megoldás így elég fura, de végül is.... Igazából most a helyzet az, hogy így a mostani telefonoddal nem tud működni, sok verziód nincs erre, kipróbáltad a beállításokat, nincs megoldás. Vagy más eszközökkel kell próbálkozni.
2023. júl. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!