Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sok embernek miért fontos,...

Sok embernek miért fontos, hogy a telefonja nagyon nagyon jó legyen?

Figyelt kérdés

Sok embernél látom, hogy drága telefont vesznek (legtöbbször iPhone-t) én is ismerek rengeteg olyan ember, akinek drága telefonja van. Tudom, hogy ez a gyakorin a sokadik ilyen kérdés.


1. Nem értem honnan van nekik ennyi pénzünk telefonra


2. Miért pont telefonra költik, amikor annyi más jobb dolog van, amire ellehet költeni a pénzt.



2023. ápr. 23. 23:06
1 2
 1/18 anonim válasza:
4%

Én soha nem veszek telefont...talán 2 db-ot vettem egész életemben (azt is csak muszájból) De mindig iphone-om volt eddig szinte csak, és csak azokat is szeretem már.


1-az én esetemben a nővérem megveszi mindig az új modellt...és az eggyel régebbit nekem adja :D...de amúgy ki lehet hozni előfizetésre is, szóval nem egy nagy dolog venni egy 500 ezrest sem.


2-azért nagyon fontos a telefon..főleg a mai világban, de mint írtam én soha nem költök rá..max akkor vennék most ha tönkre menne mind a 2 ami most van.


egyébként meg az a tipikus farok hosszabító stb az egész.

2023. ápr. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%

Azért, mert vagy megszállott érdeklődéssel vannak a számítástechnika iránt, vagy rá vannak szorulva valami okból a csúcskészülékek használatára, pszichés kompenzációt végeznek ezzel, vagy egészen egyszerűen borzasztóan tudatlanok és felelőtlenek, kritikán aluli pénzkezelési képességekkel.


1. Bármilyen, munkából származó jövedelemből (Alkalmazottak fizetése, vállalkozók kitermelt haszna, cégtulajdonosok osztalékai, sarki Katák apanázsa, TippMixes Józsik nyereménye, élősködő piócák jutaléka, bármi...) illetve az azáltal igényelhető hitelekből.


2. Azért, mert felszínesek, tudatlanok, könnyen befolyásolhatóak, vagy éppen borzasztóak a pénzkezelési képességeik.

2023. ápr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%

Na megint itt a hülye troll és válaszolgat magának.

Komolyan mondom gyerek: keress egy orvost! Nagyon gyorsan! Amig még visszafordítható az állapotod!

2023. ápr. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

#3 Ez valami önreklám volt részedről? :D Beszabadulsz ide a válasz szekcióba az egyébként teljesen kulturált, és a kérdésre választ adó kommentek közé, és pszichotikus állapotú kirohanás közepette bedobod az ide semmilyen formában nem tartozó paranoiás tévképzeteidet a közösbe. Mindezt válaszadási szándék nélkül, kéretlenül, önszorgalomból. Az ilyeneket nem is értem...


"Őrök, vezessék el!"

2023. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Szia kérdező! Ne haragudjal, de ez már tövig lerágott csont, rengeteg ilyen kérdés van. Egyértelmű a válasz és van baj a toronyba ha ezt nem erted.. Hiszen egyértelmű.

Ez az őszinte véleményem.


Üzleti életben dolgozok, Területi vezeto vagyok. iPhone 14 PRO-m van jelenleg de 2-3 év múlva így is lecserelem a legújabb csúcsmodellre. Utazás közben egezsnap be van kapcsolva a telefon, GPS Apple music, net meg van osztva meg sokszor a tv is megy a tableten/ szolgálati autó navi rendszeren. + rengeteget telefonálók. Szóval munkához kell. Gyors, minden azonnal történik rajta úgy viselkedik ahogyan kell, úgy reagál úgy mukodik ahogyan kell, az androiddal régebben nagyon sokat szívtam, mert folyton befagyott a rendszer. Iphoneal nincs ilyen gond. Pénz nem akadály csak jó legyen nekem ez az egy elvárások szóval ha 2x ennyibe kerülne és fix h ilyen jól mukodik akk is megvennem. Szóval nem az ára miatt, hanem mert tényleg jó. Van hozza egy 130 ezres fulhallgatóm. Kiszűri a zajokat , így akivel telefonálók nem hall semmit h autóban ülök stb 😂nyugi nem airpods pro 2 mert az túl van aratva és bőven van jobb a piacon. Szóval érzek h a pénzemért kaptam brutal jó tekefon és nekem kell h kő legyen.

2023. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%

"1. Nem értem honnan van nekik ennyi pénzünk telefonra"

A fizetésem lehetővé teszi.


"2. Miért pont telefonra költik, amikor annyi más jobb dolog van, amire ellehet költeni a pénzt."

Másra is költök, de van aki csak a telefonig lát el az orrától.

A többiek nevében nem tudok nyilatkozni.


"Tudom, hogy ez a gyakorin a sokadik ilyen kérdés."

Akkor a válaszokat is elolvashattad volna a kérdéseknél.

2023. ápr. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Minden nap felteszitek ezt a kérdést? Már nagyon unalmas! JELENTVE. Viszlát.
2023. ápr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4%

Kimarad pár dolog:


3. Az égvilágon semmi közöd más anyagi helyzetéhez.


4. Foglalkozzon mindenki a saját dolgával.


5. Sajnállak, hogy ez a legnagyobb problémád, és folyamatosan ezen agyalsz.

2023. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Ne válaszolgassatok, hanem jelentséget ezt a majmot. Talán eléri a modi ingerküszöbét is is kidobják végre.
2023. ápr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5%

Mi kozod hozza,hogy milyen telefont veszek?

Amugy hasznalom minimum 4 evig.

2023. ápr. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!