Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Djuice számlásnál milyen jobb...

Djuice számlásnál milyen jobb csomag létezik?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, tehát igénybe vehetem a djuice csomagokat.

A kérdésem, hogy van-e jobb választás a számlás csomagjuknál, akármelyik szolgáltatónál, akármilyen csomagban (akár üzleti is).


Telefonálási szokásaim: vegyes irányokba, vegyes időben, nem túl nagy mennyiséget. Djuice-éknál a 2500 Ft-os havidíjat 20 Ft-os percdíjjal beszélhetem le.

Ami jobban izgat, az az adatforgalom, és ez djuice-éknál 100 MB, aztán túlszámláz.


Ja meg még valami olcsó Androidos telót keresek, pl LG Optimus. Csak sajnos Djuice-éknál semmilyen Androidos nem kapható. :( Telefonra is vonatkozik: ha valaki tud jobbat, szóljon! Köszi!


2010. okt. 9. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A djuice csomagok szerintem elég kedvezőek, nem találni jobbat, hacsak nem telefonálsz el havi 20.000-et.
2010. okt. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na igen, csak egy bibi van: okostelefont nem kapni náluk. Illetve egyet: a Samsung Wave-et (noname Bada rendszerrel), azt is előfizetéssel 70-ért.
2010. okt. 9. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
a bada nem noname csak még 'ritka'
2010. okt. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nyilván nem fogják kis pénzért adni a drága telefonokat úgy, hogy a percdíjakon sem keresnek sokat. Akinek drága telefon kell az meg vehet kártyafüggetlenül is máshol.
2010. okt. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Van. [link]


2.650,- Ft havidíjért 11,2 Ft percdíjjal!

Ezek már tartalmazzák az ÁFÁ-t, tehát bruttó árak.

________________________________________

Telefonálás

- Mobilkészülékek vállalati árakon! (magyarul: olcsón)

- Vállalkozóknak 2-8 Ft/perc

- Magánembereknek 11-14 Ft/perc

- Feltöltöseknek és külföldre telefonálóknak egy speciális

2011. dec. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!