Aliexpressről tok?

Figyelt kérdés
Véd is valamit? Vagy inkabb vegyek egy "normálisat" sokkal drágábban?

2023. ápr. 24. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyel egy normalisat inkabb, mennyibe kerul a normalis?
2023. ápr. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1

15 ezer

2023. ápr. 24. 19:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod hogy osszetorjon a telefon egy nagyobb eses utan akkor vedd meg a dragabbat szerintem
2023. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem Ringke ütés és rázkódásálló tok van, egy csillagott kapott katonai teszten. Jól néz ki, nem annyira vastag, hogy ronda legyen. Sokszor esett betonra, semmi baja nem lett.
2023. ápr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Próbáld ki, ha már megérkezik látni fogod, hogy milyen minőség.

Sok gagyi van az tény, de vannak amiket magyar oldalon is onnan rendelnek be aztán eladják ötszörös áron.

2023. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

[link]


Ez lenne a "normalis", youtube-on is van rola par video, szoval latom hogy milyen a minosege.

2023. ápr. 24. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Túl nagy a tét, ez meg egy egyszeri kiadás. Párezret lehet spórolni csomó máson, ami sokkal rövidebb távú öröm, mint egy korrekt tok (legalábbis ha jónak mutatták neked a yt videók, nem vagyok tok-kocka, és lusta vagyok keresgélni most).
2023. ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%

Én kinéztem magamnak egy nekem tetsző tokot, ami "itthon" 7.990 Ft-ba került volna.


Aliexpressen megrendeltem UGYANAZT a tokot, három különböző színben, összesen 4.000 Ft-ért.


Ki lehet fogni a jót, csak alaposan át kell olvasni, hogy mit rendelsz.

2023. ápr. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
iphone 13 Pro-d van, arra vedd meg mert leesik nem 15 ezer lesz a hátlap csere, hanem 150...
2023. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!