Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szabad éjszaka töltőn hagyni...

Szabad éjszaka töltőn hagyni az iPhone 13-at?

Figyelt kérdés
Most akkor szabad vagy nem? Valaki azt mondja hogy ettől romlik az aksi, valaki azt hogy semmi baja nem lesz ha be van kapcsolva az optimalizált akutöltés. Vagy vegyek egy 12 W-os töltőfejet és inkább azzal töltsem éjszaka? Most egy 20 W-os töltőfejem van.

2023. ápr. 28. 21:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd éjszaka nyugodtan
2023. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem görcsöltem rá egyik telefonom töltésére sem. Rádugtam a töltőre amikor kérte és levettem amikor feltöltötte. Vagy ha este tettem tölteni akkor reggel húztam ki belőle a kábelt. Ez egy használati eszköz, ne te szolgáld már ki őt.
2023. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 nyilván nem akarom hogy romoljon az aksi. Az elozo telom egy xiaomi volt aztán azt mindig éjszaka töltöttem, de azt mondják hogy az iPhone-nál hamar jöhet valami gebasz az aksival. Aztán nem akarok még aksi cserét meg ilyeneket..
2023. ápr. 28. 22:33
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

#3

pedig örökké nem fogja bírni

2023. ápr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Kelj fel 10 percenként és nézd meg hány %....te vagy a telefonért vagy fordítva?
2023. ápr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 nemtudom mit kell bunkozni, normalis valaszt nem tudsz irni
2023. ápr. 28. 22:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Túlizgulod. Feldugod este, reggel leveszed oszt kész. Ha feltöltődik úgyis leáll a töltés
2023. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére ez a töltősdi már előtted eszébe jutott a fejlesztő mérnököknek, akik olyanra csinálták meg, hogy jó legyen.

De az akku onnantól hogy legyártották, csak romlik. Az alól sincs kivétel, hogy lehet a tiéd pont egy olyan darab, ami hamarabb fog meghibásodni, mint azé, aki nem törődik azzal hogy töltse.

Kétféle akku létezik. Ami elromlott, és ami el fog.

2023. ápr. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legtöbbször az ilyen nagy erőkkel kíméletes gazda használati mód nem észrevehető különbségeket hoz. Meg azért számold hozzá, hogy 1000 teljes (közel 100%-ot visszatöltő) ciklus benne van bármelyik lítiumakkuban, az közel háromévnyi állandó közel koppig merülős használat lenne, és azzal is csak szignifikánsan csökken a kapacitás, nem nulla lesz meg ilyesmi.
2023. ápr. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Olvasta ezt valahol, valaki (gyári ajánlásban, nem Facebook álhírben), hogy éjszakára ébresztőt kell beállítani, hogy leállítsuk a töltést?

Ne viccelj, leáll az magától.

https://www.youtube.com/watch?v=UXBKtpsbXlk

Egyébként elhasználódás szempontjából minden téren a hőmérséklet lehet árulkodó. Ami nagyon fűt, hamarabb elfárad, általában.

2023. ápr. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!