Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám elérni, hogy a...

Hogyan tudnám elérni, hogy a fotóban, amelyet a telefonommal készítettem, a fotó címkéjében az az időpont legyen benn, amikor az készült?

Figyelt kérdés
A Xiaomi Redmi 6 telefonom a fotókatpl IMG_20230429_xxxxxx.jpg címkével látta el. Most, a Xiaomi 9A telefonom xxxxxxxxxxxxx.jpg címkével látja a fotókat. Azt szeretném, hogy a 9A -s telefon a címkében mutassa a fotó keletkezésének időpontját. Tudom, hogy lehet a fotóban időpontot rögzíteni, de nekem nem arra van szükségem.

2023. ápr. 29. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet megváltoztatni a fájl megnevezésének módját.
2023. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikről tudok, Open Camera és Snap Camera beleteszi a fájlnévbe a dátum/időpontot. Mindkettő nagyon jó app, root esetén még többre képesek. És érdemes a fájlnév szót használni a cimke helyett, mert az mást jelent.


[link]

[link]

2023. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-eskösz a javaslataidat, kipróbálom azoka.
2023. ápr. 30. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!