Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El fog romolni a kamera a...

El fog romolni a kamera a telefonban?

Figyelt kérdés

Van egy iPhone Xs Max-om, és néha előfordul, hogy egyik hátlapi kamera és a vaku se működik. A zseblámpa ikon nincs kiszürkülve, de ha bekapcsolom, nem világít. A kameránál meg az szokott lenni, hogy jó minden, amikor 2x optikai zoom-ra állítom, akkor befagy, nem mutat képet, de ha előlapira váltok, akkor az működik. Tegnap este is lassított módba váltottam, a kép bal alsó sarkában megjelent pár zöld pötty, majd lefagyott. Ezeket megoldja egy újraindítás, kb heti 1x jön elő ez. Bontva volt már párszor a telefon, 2x kijelzőcsere, meg lehet akksi is cserés volt.

iOS 16.4.1 van rajta, lehet a 16.5 megoldja a problémát. 3.83Gb van szabadon a 64-ből.


2023. ápr. 29. 12:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ha megrázom a telefont, hallom, hogy valami mozog a hátsó kamerában
2023. ápr. 29. 12:16
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Dobd a szemétbe. Vegyél újat.
2023. ápr. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért kell egy mobilt rázni ?

Androidnál még nem hallottam róla.

2023. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehetne értelmesebb válaszokat?

Azért ráztam, mert néztem egy YouTube videót, és ott azt mondta a srác, hogy a fülünk mellett rázzuk meg, és ha mozog benne az optika, akkor az el van romolva.

2023. ápr. 29. 21:17
 5/6 anonim ***** válasza:
En is hallok valamit ha a fulem mellett megrazom az enyemet amit 6 honapja vasaroltam
2023. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Lehetne értelmesebb válaszokat?"


Ott olyat is látni, hogy földhöz vágják...

Nem kell mindent elhinni.

:)

2023. máj. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!