Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom pár napja állandóa...

A telefonom pár napja állandóan vizet érzékel a töltőnél, aztán ha töltöm sípol, nem lehet ezt valahogy kikapcsolni rajta?

Figyelt kérdés
Galaxy S8. Néha csinálta eddig, de ha újraindítottam akkor megjavult. Nincs benne víz egyáltalán, nem értem mit érzékel. Most meg hiába indítom újra ugyan úgy ezt érzékeli és tölteni se tudom így.
2023. ápr. 29. 17:12
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem a Galaxy S20 FE csinál így néha, nem tudom, hogy ez ezekkel a típusokkal lenne valami probléma kifejezetten, de lehet. Ilyenkor azt szoktam, hogy hajszárítóval óvatosan kicsit szárítom azt a részt, ahova be szoktam dugni a töltőt, utána újraindítom és megjavul.
2023. ápr. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

fújkáld ki a csatlakozót.

Ha van benne kosz, akkor kotord meg fogpiszkálóval

2023. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, a szárítós segített.
2023. ápr. 29. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!