Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valamit kezdeni a...

Lehet valamit kezdeni a Yettel hálózattal hogy legyen normális mobilnetem?

Figyelt kérdés
Angliából jöttem haza nyaralni és a giffgaff szolgáltató a Yettel nevű cég hálózatára dobott be és szinte sehol nincs netem vagy iszonyatosan lassú. Be van kapcsolva a roaming is. Van rá valami megoldás vagy el kell fogadni hogy 2023-ban még itt tartunk?

2023. ápr. 30. 07:36
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én yetteles vagyok, mindenhol kiváló mobilnetem van, mondjuk ez Budapest.
2023. ápr. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

"el kell fogadni hogy 2023-ban még itt tartunk?"

Ja, itt tartunk, hogy nem vagy képes a saját szolgáltatódnál érdeklődni.

Nem mellesleg az sem mindegy hogy milyen készüléked, milyen beállításokkal milyen környezetben üzemel. Ez nem azt jelenti hogy elárulod és egyből megmagyarázzuk neked miért nem úgy működik ahogy szeretnéd, csak ennyiből a pápa sem mondaná meg:

#3G #4G #roaming #mobilnet #Giffgaff #Yettel

2023. ápr. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tehát nektek sincs semmi javaslatotok csak a szokásos kötekedés, okoskodás, ami ezen az oldalon szokott menni. Az érdekelt volna hogy volt e már valakinek hasonló tapasztalata, szóval ha neked nem volt alapból nem értem minek kommentelsz bármit, mivel megoldáshoz semmivel nem lettünk közelebb, de legalább megpróbáltad kompenzálni a saját feszültségeidet.


2 éve még semmi baja nem volt, ugyanez volt a készülék is csak ez a Yettel nevű cég új és nem állítgattam semmit. Samsung Galaxy Note 10 plus a készülék és Heves megyében vagyok. Se falun se városban nem működik. Van esetleg érdemi javaslat vagy Google/szolgáltató a barátom? Csakmert ezt magamtól is tudtam volna...

2023. ápr. 30. 08:15
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Kapcsolj át másik szolgáltató hálózatára.
2023. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Angliából jöttem haza nyaralni és a giffgaff szolgáltató a Yettel nevű cég hálózatára dobott be és szinte sehol nincs netem vagy iszonyatosan lassú."


Hát sok minden lehet, pl ahol vagy rossz a lefedettség.


"Be van kapcsolva a roaming is."

Nagyon jó..belegondolva, hogy egy angliai virtuális szolgáltató előfizetője vagy - aminek nincs saját hálózata, úgy mellesleg ( O2 UK hálózata adja az erőforrásokat a jó öreg Albionban ) - tehát roaming nélkül nem is működik.


"Van rá valami megoldás vagy el kell fogadni hogy 2023-ban még itt tartunk"


Nem tudom hol tartunk, de tartol már ott , hogy ismered egy hálózat működését roaming esetén? Bevallom, én felületesen. Azt viszont tudom, hogy létezik egy roaming profile a SAJÁT hálótatodban az ELŐFIZETŐI SIMhez kapcsolva ami sok sok dolgot meghatároz. Pl hiába vársz giga sebességet ha a roaming partnerszerződésben azt boltolta a le a giffgaff meg a Yettel, hogy ő bizony csak 1 bit/sec sebességet fog adni adat roaming estén - mondtam egy példát.


Van ugyan egy kölcsönös méltányos használati egyezmény a valódi szolgáltatót között az EUn belül ( és ebbe ha jól tudom még az EU kilépés dacára a UK operátorok is benne vannak, de lehet tévedek ), de a virtuális szolgáltatókra már más vonatkozik emlékeim szerint.


Úgy első körben én erre kérdeznék rá a szolgáltatódnál valahogy így:


"Hey, fukk yú! How are you provisoning your roaming subcribers in the Hungary - regarding to packet domain usage?"


Majd oszd meg légyszi mit válaszolnak. Thx! Yeah!Meg zsírpáva!

2023. ápr. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

"Tehát nektek sincs semmi javaslatotok csak a szokásos kötekedés, okoskodás, ami ezen az oldalon szokott menni. "

A kérdésekhez igazodnak a válaszok, ezzel számolnod kell.

2023. ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

A yettelnél örülni kell, ha egyáltalán van hálózat.


Békéscsaba belváros "Csak segélyhívás" ,

2023. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

"2 éve még semmi baja nem volt"


Így van, 2 éve még nem volt Yettel.

Az egész országban jobb a Telekom, próbáltad ?

2023. ápr. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Ügyfélszolgálat.
2023. máj. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy az angol szirszar szolgáltatód ilyen netre szerződött a Yettellel. Beszéld meg velük.
2023. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!