Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomról elmentettem a...

A telefonomról elmentettem a képeket google fotók alkalmazásba/felhőbe. Kitörölhetem a telefonon levő képeket, vagy a szinkronizálás miatt a drive-ról is eltünne utána?

Figyelt kérdés
A neten sajna én nem találtam választ, de lehet csak nem jó helyen kerestem. Nagyon kezdő vagyok még ezekben. Kb egy hete tudom, hogy van ez a lehetőseg (pedig tudtommal nem egy barlangban élek 😂).
2023. máj. 1. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Törölheted.
2023. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Driveba be van kapcsolva a szinkronizálás akkor myugodtan törölheted, mert minden fotódat feltölti…de menj be a driveba és nézd meg hogy minden mappa szinkronizálva van e
2023. máj. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok!

Lehet hülye logika alapjan gondolkodom….. viszont ha szinkronizálás be van kapcsolva a telefon es a drive között, akkor nem lehet az, hogy látja a drive hogy már nincs is fotó a telefonomon, és a szinkronizálás miatt a drive-ból is eltünnek? Mármint nekem a szinkronizálás azt jelenti, hogy a két eszközön ugyanaz a “tartalom”, emiatt izgulok.

2023. máj. 1. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj egy képet, majd töröld és láss csodát a google fotókban ott marad.
2023. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A Fotók alkalmazásban van ilyen opció, hogy "tárhely felszabadítása a készüléken" vagy valami hasonló. Azt nyomd meg, és letörli azokat, amik már a felhőben megvannak.


De azt érdemes észben tartani, hogy valamennyire tömöríti a képeket, tehát nem az eredeti minőségben lesznek meg a képek.

Persze átlag laikus felhasználónak észrevehetetlen a különbség.

2023. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2023. máj. 1. 15:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, nem bölcs dolog a képeidet egy példányban tárolni, rádásul olyan helyen, ami felett nem te rendelkezel.
2023. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!