Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem van 1 Samsung e250 esem...

Nekem van 1 Samsung e250 esem de valamiért nem olvassa be a memóriakártyáról a zenéket vagyis csak néhány mp3 as számot de viszont a kártyán megvannak a számok de a telefon csak 1-2 darabot olvas be belőle a többit nem észleli mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2008. dec. 29. 16:02
 1/2 anonim válasza:
Ez a típus (e250) csak a 192kbps bitsebességű audiókat tudja lejátszani, valszeg ezért játszik le csak néhányat.
2008. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsánat a fórumszerű hozzászóláshoz, de felfigyeltem a válaszra. Nekem 3110 Classicom van és én is tapasztaltam valami ilyesmit. A hozzászólótól kérdezném: Kizárólag 192-es zenét játszik le, vagy csak annál alacsonyabbat vagy annál magasabbat? Habár ki is kísérletezhetném, az is igaz. De minek ha megmondod.
2009. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!