Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Hagenuk dect...

Klaszlo62 kérdése:

Kaptam egy Hagenuk dect telefont modell:cool voice dect CE0700 Sn:030800208 kezelési útmutatót keresek hozzá A gyártó oldalán csak az új modellek vannak fenn A nyelv német Hol találok leírást magyarul?

Figyelt kérdés

2023. máj. 4. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel sehol.

Talán angolul vagy németül tudsz esetleg szerezni, jó esetben a gyártó oldalának archivált változatáról:

[link]

rosszabb esetben felveszed a kapcsolatot a gyártóval

[link]

és megérdeklődöd, hogy elérhető-e a termékükhöz felhasználói kézikönyv.

2023. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Legalább próbáld már meg leolvasni a készülék valódi típusszámát.

Sn: sorozatszám ne viccelj, de szerintem a CE sem típusszám.

Azt sem zárom ki, hogy átállítható angolra a menü, csak nem sikerült eligazodni rajta?

2023. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Hiába írod privát üzenetben, akkor nincs CE0700 típus.

Jól sejtettem egyébként, hogy valamit nagyon benéztél, ha lefotózod, hamarabb ki is derült volna, hogy tényleg nem bírtad leolvasni a típusát.

De én találtam egy hasonlót:

[link]

[link]

Ilyenek vannak:

[link]

[link]

2023. máj. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Vagyis "akkor sincs".
2023. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!