Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2,5 éves Samsung Galaxy A51...

2,5 éves Samsung Galaxy A51 teló jóval gyorsabb merülése normális?

Figyelt kérdés
Szevasztok! Van egy 2020. novemberében vásárolt Samsung Galaxy A51-es telefonom. Kb. 1 hónapja tűnt fel, hogy az eddigi használat mellett jóval kevesebbet bírja ki egy töltéssel, mint korábban. Viszonylag keveset nyomom én a teló dolgot, éppen ezért 3-4 napot ki szokta bírni. Most kb. 2 napot bírja, pedig a használati szokások, alkalmazások ugyanazok (Facebook, Messenger, kicsi net, esetleg egy kicsi játszás néha). Semmit nem változtattam a használati szokásokon, azok sűrűségén sem, van hogy fél napig sem vagyok telefon előtt. Direkt ilyen ez a gyorsabb merülés? Hiszen már 2,5 éves. Az android még sosem volt rajta újratelepítve, az sem segítene valószínűleg? De a legújabb frissítések fel szoktak kerülni rá (mondjuk nyaggat is az értesítésekkel, ha ez nem történik meg). Sok alkalmazást betettem Mélyalvásba is, de nem látok javulást. Normálisnak mondható ez, ugye? Köszi!

2023. máj. 7. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
92%

Teljesen normális, ennyi idő után már bármelyik telefonon látványos az akku "fáradása".


A facebook/messenger pedig egyre jobban zabálja az akksit...

2023. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, normális
2023. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát 30-40 százalékot degradalodott 2.5 év alatt, ergo evi 13-14 szazalekot romlott az akku. Az igen kedvező érték.
2023. máj. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!