Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom a telefonomról...

Hogyan tudom a telefonomról letörölni a OneDrive alkalmazást?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyet foglal a telefonomon, és szeretném letörölni, és interneten keresztül használni, nem applikációként.

A Google drive-ot már le tudtam törölni, de ezt nem engedi.



2023. máj. 7. 12:32
 1/8 anonim válasza:
Ha nem engedi akkor bizonyára nem lehet letörölni
2023. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Letöröltem OneDrive-ról egy csomó videót,de nem csökkent az elfoglalt tárhely.
2023. máj. 7. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Te miről beszélsz? A OneDrive egy felhőalapú tárhely, attól mert törölsz onnan fájlokat, a telefonodban nem fog hely felszabadulni. Maga az alkalmazás meg kizárt dolog hogy olyan rengeteg helyet foglaljon.
2023. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A Onedrive foglal helyet a telefonom memóriájából, mivel applikációban van letöltve, de nem tudom letörölni.

A Google Drive-ot például le tudtam törölni, és az internetről be tudok jelentkezni, és így nem foglal helyet a telefonomon.

2023. máj. 7. 15:43
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ott van, hogy 38,60 GB-ot foglal el.

2023. máj. 7. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Itt menj rá az OneDrive-ra, töröld az alkalmazás adatait, majd tiltsd le az alkalmazást. Ez visszaállítja a gyári verzióra, és csak annyi helyet foglal amennyit eredetileg foglalt.
2023. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]

Ezek az opciók vannak, nem tudom törölni.

2023. máj. 8. 12:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Lejjebb lesz a "tárhely" ,onnan tudod törölni a gyorsítótárat és alkalmazás adatokat.


Utána elvileg le is tudod tiltani az alkalmazást.

2023. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!