Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A zsebem felhívja a segélyhívót!?

A zsebem felhívja a segélyhívót!?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy a 13-am van és a héten harmadjára hívja fel a zsebem. Mit csinaljak hogy ne hívja nem tudom mindig a kezemben tartani

2023. máj. 7. 15:05
 1/5 anonim válasza:
91%

Vegyél olyan tokot ami a képernyőt is takarja

Tedd a telefont táskába

Kapcsold ki a telefont

2023. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Beleizzadsz kicsit és a nedvesség miatt érzékeli a kijelzőt.

Én úgy szoktam, hogy kifelé fordítom a telefont, a hátlap van a combom felé és akkor nem hívogat senkit.

2023. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
fordítva tedd a zsebedbe
2023. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Amikor először kaptam kézbe egy okostelefont és elkezdtem kitapasztalni a működését, engem baromira irritált, hogy véletlenül rányomok a számra és már hívja is fel ész nélkül.

Telepítettem is egy nagyon egyszerű Call Confirm alkalamzást:

[link]

Később pedig azt vettem észre, hogy voltaképpen ez sem kell.

Egyszerűen, ha két SIM-kártya van a telefonban és úgy állítom be, hogy híváskor kérdezzen rá, melyiket akarom használni, ezen a ponton ugyanúgy megakad a folyamat, mint a Call Confirm alkalmazásnál.

Tehát nekem kell jóváhagyni a kimenő hívást (vagy blokkolhatom) és még csak telepíteni sem kell semmit.

2023. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus nyári (20+ Celsius-fok) probléma farmert viselvén aktívabb mozgás közben.

Amíg nyáron kerékpároztam farmerban (is), gyakran elnyomkodta magát a telefon és utána 10-15 percig nem lehetett feloldani. Kikapcsoltam az “emelés az ébresztéshez” funkciót mozgás közben, utána elmúlt ez a probléma. A kifelé fordított képernyő szintén hatékony ötlet, de megfelelő védelmet igényel, ugyanis ha véletlenül nekimész valaminek, a kijelzőnek annyi.

2023. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!