Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám kikapcsolni a...

Hogyan tudnám kikapcsolni a segélyhívás automatikus indítását a bekapcsoló gomb többszöri megnyomása után Android 11-es telefonon?

Figyelt kérdés
Már harmadjára vagy negyedjére futok bele, hogy ha többször nyomom meg véletlenül a bekapcsoló gombot, akkor segélyhívást indított a telefon, le sem tudtam rakni, mielőtt felvették volna. A telefon szilikon tokban van, és lehet a gombnyomásokat többször érzékeli, mint ahányszor én megnyomom a gombot. Nem találtam a beállításokban erre opciót, a neten sem.

2022. máj. 31. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább megnézetném azt a gombot, kb. lehetetlen, hogy _ötször_ egymás után, gyorsan, és véletlenül nyomkodd, akár hulladék a tok akár nem.
2022. máj. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden telefonban benne van ez a funkció. iPhoneban is ha 5x megnyomod akkor jön a segyélyhívás - bár ott még el kell húzni egy csúszkát mire indítja. Akkor is fel fogja hívni a segélyvonalat, ha nincs benne sim kártya, le van zárva a telefon, stb.

Azért van ez így, hogy ne kelljen gondolkodnia senkinek ha bajban van. 5x megnyomja a gombot és érkezik a segítség. Nem lehet kikapcsolni.

Valószonüleg a tok kicsit benyomja a gombot és ugazából nem is kell megnyomni, csak éppen kicsit hozzáérni és már nyomásnak érzékeli.

Vegyél másik tokot!

2022. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is a tokra gyanakszom, fél éves a telefon, nem kapott még ütést, nem érzem rossznak a gombot. Az meg eléggé szívás, hogy nem lehet kikapcsolni ezt a funkciót saját felelősségre sem...
2022. máj. 31. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!